Soutěžte o novinku Salus Saludynam pro vaši dokonalou formu

Ať už pracujete na své kondičce nebo potřebujete podpořit imunitu, bude se vám hodit nový tekutý doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml s vyladěným složením. Přináší kombinaci vitamínu D s vápníkem, hořčíkem a zinkem, a tak na organismus blahodárně působí v mnoha oblastech.  Těšit se na něj mohou tři výherci této soutěže.

Hned trojí silou vitamínu D, hořčíku a vápníku podporuje Salus Saludynam 250 ml udržení normálního stavu kostí a správné činnosti svalů, což ocení jak sportovci, tak děti v období růstu.

Pomocníkem v náročných časech vám bude díky obsahu hořčíku, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a zároveň má příznivý vliv na nervovou soustavu a psychiku. Blahodárný vliv na přirozenou obranyschopnost organismu mají vitamín D a zinek. Ten se vám bude hodit i při péči o krásnou pokožku, vlasy a nehty.

Společnou vlastností přípravků značky Salus je jejich komplexní složení. Novinka Salus Saludynam 250 ml není výjimkou. Ani v ní tak nechybí výtažky z bylin, konkrétně například fenyklu, heřmánku a ibišku pro správné trávení. K příjemné chuti přispívají koncentráty ovocných šťáv z pomeranče, manga, jablka a citronu a také fruktózový sirup. Tekutá forma zpříjemní užívání všem, kdo neradi polykají tablety. Navíc jsou v ní obsažené živiny už rozpuštěné, a tak jsou trávicí soustavou rychleji vstřebatelné.

Tekutý doplněk stravy Salus Saludynam 250 ml máme připravený pro tři výherce této soutěže. Chcete-li se do ní zapojit, zodpovězte správně soutěžní otázku:

Přípravek Salus Saludynam 250 ml je vhodný nejen pro těhotné a kojící ženy, ale také pro děti od:

  1. Tří let
  2. Pěti let
  3. Sedmi let

Správnou odpověď na soutěžní otázku a další informace o přípravku najdete na https://floradix-zelezo.cz/ostatni-produkty.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Správnou odpověď nám napište ZDE do 5.5.2021.

Do předmětu zprávy napište „Salus Saludynam“.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář