Čas pylových alergií se blíží! Mějte je pod kontrolou i online

Přicházející jaro není jen radostným časem příjemného teplejšího počasí s vyšším přísunem slunečních paprsků a probouzející přírody, ale někdy nás a naše zdraví dovede pořádně potrápit. Třeba v případě, že patříme mezi ty, které rok co rok sužují pylové alergie. A že jich rozhodně není málo! V naší populaci trpí pylovou alergií zhruba 33 % osob (tj. téměř každý třetí z nás). A jejich počet se každým rokem zvyšuje. Je proto zásadní nejen nepodcenit péči o naše zdraví a řešení alergie, ale mít ji i 100% pod kontrolou. Jak? Například za pomoci speciální mobilní aplikace H-BOOK PLUS, která nás alergie sice nezbaví, ale alespoň nám usnadní život s ní.

fotografie: archiv KAPCZ

H-BOOK PLUS – mobilní pomocník (ne)jen s alergiemi…

Každý, koho postihla jakákoli alergie nebo se mu pravidelně vrací ví, jak náročné je se s ní vypořádat. A co teprve pokud jí trpí více členů rodiny nebo dokonce děti? Kdy je nejlepší zahájit řešení jejích projevů, jak se na ní připravit, kdy zajít k lékaři nebo se objednat právě k alergologovi? Úkolů v souvislosti se zdravotním problémy a péčí o celou rodinu je skutečně víc než dost a zřejmě mezi námi není někdo, komu by se alespoň občas nepodařilo na nějakou povinnost nebo návštěvu lékaře zapomenout.

S tím teď naštěstí může být konec! Díky speciální mobilní aplikace H-Book Plus už nebudete muset nosit všechny tyto povinnosti v hlavě, ale vše za vás pohlídá aplikace. A dokonce pro ni není problém pečovat o zdraví celé rodiny, protože zajistí komplexní zdravotní přehled všech, ať už z hlediska dávkování léčky, návštěvy lékaře nebo třeba objednání na očkování. Vše díky aplikaci H-Book Plus budete teď mít na jednom místě a sama aplikace vám jednotlivé povinnosti včas připomene.

Ale hlavně! H-Book Plus poskytne pacientovi cenné informace, které by jinak zdlouhavě a složitě hledat v médiích. Upozorní ho například na aktuální pylové zpravodajství zahrnující informace o tom, co právě kvete, včetně předpovědi na následující období i na celý rok. Stejně tak informuje o aktuálních alergenech v ovzduší a přímo na displeji mobilu poskytuje další důležité rady nebo varování. Mimo to pomáhá i s organizací léčby, vedením záznamů, a dokonce nabízí i možnost další konzultace zdravotního stavu přímo s lékařem.

H-Book Plus však nepomáhá jen při řešení alergií. Celkově dbá na vaše zdraví. Jak? Hlídá za vás záznamy, kdy a jaký lék si máte vzít, kdy je třeba jít na další kontrolu k lékaři, kdy například navštívit zubaře, kdy se k němu objednat, kdy si dojít na krev nebo ke gynekologovi. Mimo to vám ale návštěvu lékařů včas připomene, a tak se už nestane to, že si v klidu sedíte doma nebo jste v práci a najednou zjistíte, že za 10 minut máte být na druhém konci města u lékaře. Stejně tak vám připomene i čas, kdy je potřeba užít lék. Tím už nebudou hrozit žádné vynechané dávky Vašich léků.

Zdraví v jediné aplikaci

Konečně si tak budete moci přestat zatěžovat hlavu desítkami starostí, povinností a hlídání termínů návštěvy jednotlivých lékařů. Aplikace H-BOOK PLUS je navíc zcela zdarma ke stažení v AppStore i Google Play marketu a její zprovoznění je naprosto intuitivní, včetně zadání údajů a vytvoření profilu, kterým vás aplikace sama provede.

Proč si naistalovat H-Book PLUS?

– Přehled a kontrola nad užívanými léky

– Kontrola nad návštěvou lékaře

– Aktuální informace o daném zdravotním problému

– Uchování kompletní lékařské dokumentace

– Možnost konzultace s lékařem

– Pořádek ve zdravotních záznamech

– Snadná péče o zdraví celé rodiny

– Jednoduché uživatelské prostředí

– Upozornění na aktuální alergeny

– Bez dalších poplatků

https://www.h-book.cz/

https://www.bez-alergie.cz/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář