Posilujte sklovinu a zbavte se citlivosti zubů s novými bylinnými pastami HERBADENT

Poškozená sklovina nebo citlivé zuby patří mezi nejčastější problémy se zuby. Mají ale řešení. Posílit zubní sklovinu, navrátit jí ztracené minerály nebo snížit nepříjemnou citlivost zubů nyní můžete s novými pastami HERBADENT REMIN a HERBADENT SENSI.

zdroj / Herbadent

Po každém jídle vzniká na zubech plak, v němž po celý den působí bakterie. Ty produkují kyseliny, které mikroskopicky naleptávají zubní sklovinu a z tvrdých zubních tkání se tak vytrácí důležitý vápník. Na demineralizované sklovině se tak postupně začíná vytvářet zubní kaz. Posilující zubní pasta HERBADENT REMIN má unikátní složení, které navrací sklovině ztracené minerály a tím ji posiluje.

Patentovaný komplex bioaktivní molekuly hydroxyapatitu s aktivním vápníkem postupně uvolňuje vápník a fosfáty, které proniknou pod povrch oslabené skloviny a sklovina je tak odolnější vůči vzniku zubního kazu i vůči pigmentaci. „Tento proces se jmenuje remineralizace a díky němu dochází k posílení skloviny a zlepšení stavu jejího povrchuprotože se takto zacelují i mikroskopické vady skloviny a povrch zubu je tak celkově hladší a získává zpět svou přirozenou barvu,“ vysvětluje Pavel Smažík, majitel společnosti Herbai, zastřešující značku Herbadent.

Další funkční přírodní bylinná zubní pasta HERBADENT SENSI je tu pro ty, koho trápí citlivé zuby. Takzvaná dentinová hypersenzitivita totiž dokáže nepříjemně ovlivnit kvalitu života. K jejím projevům patří obtíže při pití studených či teplých nápojů, při konzumaci sladkých či kyselých potravin a dokonce i při dýchání studeného vzduchu. Za všechny tyto problémy mohou odhalené dentinové kanálky, kvůli nimž vnější podněty snadno pronikají až k nervovým vláknům v pulpě, zubní dřeni. Zubní pasta HERBADENT SENSI obsahuje bioaktivní komplex hydroxyapatitu, který obnažené dentinové tubuly uzavírá a tím napomáhá k dlouhodobé úlevě od citlivosti zubů.

zdroj / Herbadent

Obě naše novinky jsme vyvinuli s cílem pomoci lidem zbavit se nejčastějších potíží se zuby. Pasty mají přírodní složení a samozřejmě obsahují náš léty prověřený bylinný extrakt ze sedmi léčivých bylin, který pomáhá v prevenci zánětu dásní,“ říká Pavel Smažík a na závěr dodává: „Blíží se 20. březen, tedy Světový den ústního zdraví, což je ideální příležitost k tomu, připomenout si důležitost individuální péče o zdravá ústa a začít se svým zubům poctivě věnovat – naplánovat si preventivní prohlídku u stomatologa či dentální hygienistky, osvojit si správnou techniku čištění zubů, koupit si kvalitní zubní kartáčky a funkční zubní pastu, třeba některou od HERBADENT, a hlavně se pravidelně o své zuby starat, tedy správně je denně čistit.“

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář