Den otců: čím obdarovat tatínka

Asi všechny dámy a ženy mi dají za pravdu, že vybrat ten správný dárek pro svého tatínka není zrovna jednoduchý úkol. Ať už to jsou narozeniny, Vánoce nebo třeba den Otců, který nás čeká v červnu. V dnešním článku se tak s vámi podělíme o nápady, jak odměnit jednoho z nejdůležitějších mužů vašeho života na den otců, který se v Česku oficiálně slaví 17.června.

Klasika, která nikdy nezklame
Pokud chcete vsadit na jistotu, investujte do kosmetického balíčku. Ať už se bude jednat o pěnu do koupele, přípravky na holení, toaletní vodu či knížku. Určitě totiž víte, co váš tatínek používá a pokud ne, je čas udělat průzkum v koupelně. Třeba zrovna zjistíte, že mu dochází jeho oblíbený balzám na vousy.

Darujte zážitek
Kdo řekl, že všechny dárky musí být hmotné? Překvapte „potají“ připravenou oslavou, kde budete servírovat oblíbené pokrmy nebo třeba spontánním výletem někam, kde jste ještě nebyli. Uvidíte, že čas, který společně strávíte je stejnak to nejcennější, co můžete darovat.

Oblečení a doplňky
Pokud jste to vy, kdo každoročně svého tatínka zásobuje novým spodním prádlem či ponožkami, je čas na změnu. Opusťte tuto tradici a pro jednou překvapte třeba pěknou kravatou, kvalitní peněženkou, náramkem či zajímavým prstenem. I muži totiž chtějí být styloví.

Vybírejte společně
Znáte to. Myslíte si, že jste našli „ten“ dárek, ale váš vyvolený pocit nadšení stěží předstírá. Jak tomu předejít? Určitě nemá smysl kupovat dárky za každou cenu, aniž byste si dopředu byla jistá, že bude darovaný spokojený.

Náš tip? Obdarujte ho voucherem do jeho oblíbeného obchodu nebo vyberte dárek společně. Inspirujte se širokou nabídkou pánských šperků, doplňků a koženého zboží na e—shopu Trendhim   .

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář