Doba problémů močových cest je v plném proudu. Buďte na boj s nimi správně vybaveni!

Vyhrajte 3x doplněk stravy Urinal Express pro co nejúčinnější pomoc od problémů močových cest

Ani začátek jara neznamená, že se nám musí vyhnout problémy močových cest. Ty totiž nemá na svědomí prochladnutí, ale bakterie a trochu nešťastná konstituce ženského močového ústrojí. Právě proto ženy trpí na záněty, pálení a další problémy močových cest častěji než muži.

Je proto třeba se na případné problémy nachystat včas a vsadit na účinného pomocníka v podobě doplňku stravy Urinal Express, který rychle pomáhá a ulevuje při stavech pálení a řezání močových cest.

Pokud dokonce patříte k těm, které už zasáhl zánět močových cest, ulevte si od nepříjemného pálení a řezání rychle a účinně a zefektivněte tak svoji léčbu. Sáhnete po doplňku stravy ve formě nápoje Urinal Express pH od společnosti Idelyn. Přípravek obsahuje vysokou koncentraci výtažku z kanadské brusinky, ale i výtažek z listů břízy a další účinné látky. Díky této unikátní kombinaci dokáže rychle neutralizovat kyselé pH moči a tím ulevovat od nepříjemného pálení a řezání, přispívá také ke správnému vylučování moči a podporuje a navrací zdraví močových cest. Urinal Express pH je doporučeno užívat v kombinaci s Urinal Akut, popřípadě s jinou léčbou močových cest. Ideální je pít nápoj 3x denně první dva dny pro co nejrychlejší pomoc a úlevu.

OTÁZKA:

Co především způsobuje záněty močových cest?

  1. Nevhodné oblékání
  2. Bakterie nacházející se přirozeně v močových cestách
  3. Zima a prochladnutí

www.idelyn.cz

 

Správnou odpověď nám napište ZDE do 5.4.2020.

Do předmětu zprávy napište „idelyn“.

Výherci: M. Strýcová – Praha, J.Kožená – Brno, J.Pokorný – Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář