Domácí diagnostické testy napoví, co máte nebo nemáte v těle

Domácí diagnostický test nenahradí lékařské vyšetření, ale napoví při podezření na nějaký zdravotní problém. Buď vás výsledkem uklidní, nebo naopak přinutí zrychlit plánování lékařské prohlídky.Prozradí zda jste těhotná, nebo v menopauze, zda máte v těle zánět, jak jste na tom s lepkem, s okultním krvácením, s HPV viry na děložním čípku. Jak zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel Lékárna.cz, největší lékárna na českém internetu jich má v nabídce hned několik desítek, protože je považuje za moderní metodu zdravotní prevence. Moderní v tom, že přivádí diagnostické testy do diskrétního prostředí vlastního domova: test si diskrétně pořídíte, provedete v soukromí a diskrétní je i jeho výsledek.

Domácí testy poslouží jako prvotní signál. Poměrně lehce si ověříte, co máte či nemáte v těle.  Lékárna.cz nabízí rozsáhlou sestavu testů, například na nesnášenlivost lepku, mononukleózu, menopauzu, nedostatek železa, vaginální infekce, syfilis, chlamydie, helicobacterpylori, zánět močových cest, okultní krvácení, krevní skupinu aj.

Velký zájem je o domácí testy infekcí (tzv. CRP testy), protože jejich výsledky téměř obratem napoví, jestli pokračovat v domácí léčbě, nebo se vypravit k lékaři pro antibiotika. Drogové testy zase identifikují kokain, pervitin, marihuanu, alkohol, jsou i multidrogové aj., připravené k provádění z moči i ze slin. Značný zájem je o test, který rychle a spolehlivě detekuje celiakii. V nabídce jsou i choulostivé testy například na HIV a také testy na plodnost, ať mužskou nebo ženskou. Takové testy budete jen neradi budete kupovat v lékárně s frontou za zády. Lékárna.cz vám ale kterýkoli diskrétně doručí až domů a provedete si ho dle návodu v soukromí.

Novinkou v sortimentu testů jsou preventivní samoodběrové testy k odhalování rakoviny děložního čípku: citlivý, jemný prostředek k odběru biologického materiálu z poševní sliznice jednoduchým aplikátorem, který po odběru žena zašle doporučenou poštou do laboratoře k vyšetření na přítomnost různých typů lidského papilomaviru (HPV). Předvyplněná obálka je součástí balení, výsledek testu dostane žena e-mailem zhruba do 20 dnů a měla by ho také doručit svému gynekologovi nebo praktickému lékaři. Každé balení obsahuje návod k použití a k dispozici je i videonávod.

Test používá velmi přesnou diagnostickou metodu, která odhaluje minimálně 14 vysoce rizikových genotypů HPV, přičemž nejrizikovější dva identifikuje.

Domácí zdravotnické testy na Lékárna.cz: HPV, alkoholové, drogové, HIV, ovulační, testy infekcí, testy na intoleranci potravin, testy plodnosti, glukometry, testovací proužky aj.

  • s podrobným návodem k použití
  • velmi rychlé
  • dostupné
  • diskrétní: nakupujete v soukromí a výsledek víte jen vy
  • pohodlné a nebolestivé.

 Lékárník vždy po ruce

Vhodné přípravky nebo jejich kombinace pro jakékoli vaše zdravotní potíže vám na Lékárna.cz pomůžeme vybrat. U každého produktu najdete dostatek informací, k ruce vám bude i tým lékárníků na chatu pro rychlou odpověď, nebo můžete položit dotaz v poradně pro důkladnější radu e-mailem. Zeptejte se nás na vše, co souvisí s vaším zdravím. Rádi vám odpovíme!

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář