Elektrokola Crussis – klíč k pohodlnému pohybu přírodou

Obliba cyklistiky v Čechách byla vždy poměrně vysoká, ale v posledních letech lze určitě říct, že výrazně stoupá. Za tento pozitivní trend vděčíme právě elektrokolům a přednímu českému výrobci, značce Crussis, především. Právě elektrokola Crussis jsou momentálně nejrozšířenější značkou elektrokol v Čechách, a to hlavně díky jejich líbivému designu a dobré kvalitě za skvělou cenu. Mnoha lidem tak elektrokolo Crussis otevřelo cestu k novým zážitkům při jízdě přírodou nebo usnadnilo cestu do práce. Vlastníky elektrokol totiž nezastaví kopcovitý profil trati ani ranní únava z předchozího dne k tomu, aby znovu nasedli do sedla a jeli si užít další příjemný výlet. S elektrokolem je zkrátka jízda pohodlnější a každý si může upravit sílu výpomoci motoru dle svých možností.

Elektrokolo není moped

Jedním z mýtů ohledně elektrokol je tvrzení, že při jízdě na elektrokole se člověk jen veze jako třeba na mopedu. To je samozřejmě nesmysl, protože motor elektrokola funguje jako dopomoc při šlapání. To znamená, že jezdec musí šlapat, vyvinout určitou sílu a k tomu poté motor přidá svoji. Je pak na každém z nás, zda si necháme od motoru pomoci jen trochu a budeme se snažit co nejvíce makat tzv. „za své“ nebo zda využijeme větší sílu motoru a ušetříme našim nohám. Tak jako tak, na konci dne po výletu je rozhodně cítit lehká únava a dobrý pocit, ale není člověk strhaný tak, že další den nemůže vyrazit znovu.

Obecně platí, že s elektrokolem jsou cyklisti výrazně aktivnější a jejich průměrný nájezd kilometrů za rok několikanásobně vyšší než v případě cyklistů s klasickým kolem. S elektrokolem se snáze podíváte do míst, kam byste se s klasickým kolem neodvážili. Zkrátka benefity elektrokol jsou dnes již v povědomí lidí zakotvené.

Elektrokola Crussis – ideální volba pro rekreační cyklistiku

Pokud ještě své elektrokolo nevlastníte a zvažujete jeho pořízení, určitě věnujte pozornost nabídce elektrokol Crussis. Tento největší český výrobce elektrokol má aktuálně velmi širokou nabídku zajímavých modelů, ze kterých si vybere snad každý. V jeho nabídce nalezete jak levnější kola se základními komponenty vhodná pro příležitostné cyklisty, tak profi modely s nejlepší možnou výbavou pro opravdu náročné použití i do trailů a těžkého terénu, které jsou vybaveny např. motory Panasonic nebo Bosch. U drtivě většiny modelů si navíc můžete zvolit kapacitu baterie, která bude vyhovovat vašim potřebám. Ať už hledáte klasické trekové elektrokolo na jízdu po cyklostezkách nebo horáka do terénu, či městské kolo se snadným nástupem, to vše česká značka Crussis dokáže nabídnout.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář