Kniha: Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů

Pracovat s emocemi je jistý druh umění. Kniha Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů od Ing. Vladimíra Jelínka vám pomůže pochopit zákonitosti lidských emocí a pracovat se slabými stránkami vlastní emocionality.

 

Zkušený autor vás seznámí s pěti základními emocemi, jejichž sebereflexivní pochopení je nezbytným základem pro zvládnutí dále uvedených technik.

 

Poznáte deset emocionálních situací, kterými každý člověk opakovaně prochází a podle svojí povahy a emocionální výbavy je zvládá s menším či větším úspěchem. Autor představuje základní přírodní obrazy – živly (oheň, voda, dřevo, země, kov). Pomocí vizualizací těchto živlů a výtvarného umění lze se svými emocemi pracovat na nejhlubší úrovni lidské duše. Jde o to, naučit se představit si správný a příslušný obraz určitého živlu právě v tom okamžiku, kdy člověk prožívá svou nepříjemnou emoci a chce se jí zbavit.

 

Knížka je oproti jiným, které se zabývají emocionalitou nebo problematikou živlů, jedinečná tím, že srozumitelně popisuje, jak obrazy živlů fungují a jak s nimi prakticky a zábavně pracovat, aby se člověk zcela zásadně emocionálně posunul, dosáhl citové stability, štěstí a kvalitních mezilidských vztahů.

 

Autor: „Pokud si čtenář z knihy odnese byť jen jedinou myšlenku, která mu bude ku prospěchu, splnila kniha moje očekávání. Bude-li se čtenář ke knize vracet opakovaně, pak budu rád, že s ním budu moci sdílet hluboké pravdy lidské civilizace, kterých se kniha snaží dotknout.“

 

Poslechněte si rozhovor, který trochu poodhaluje, jak dosáhnout emoční rovnováhy a co nám proti úzkosti a strachu pomáhá…více už se dozvíte od inženýra Vladimíra Jelínka.(foto)

Rozhovor si poslechněte ZDE

 

Ing. Vladimír Jelínek
je spoluautorem, lektorem a nadšeným propagátorem metody řízené a kontrolované detoxikace organismu. Kromě publikační, přednáškové a organizační činnosti již několik let pracuje také jako detoxikační poradce.
V rámci svých badatelských aktivit se věnuje především problematice toxicity kovů a radioaktivních látek a jejich vlivu na chronické zdravotní problémy, problematice genomu s ohledem na detoxikační terapie a zkoumání souvislostí mezi emocemi, zdravotními obtížemi a detoxikací. Jelínek je autorem úspěšných publikací Abeceda detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše a Detoxikace lidské mysli.

 

Šárka Málková, Redakce Zdraviamy.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář