Kniha: Život na živo – Jak překonat strach a nepřízeň osudu

Tato kniha je naplněna autentickými příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zhoubný proces v těle, známý jako rakovina, mnohým z nich umožnil vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k rozšíření vlastního smyslu života a vědomí i k prospěchu druhých. Autor otevřeně poukazuje na úskalí a náročnost této cesty, i na neúspěchy, kterým se někdy nelze vyhnout. Přidává vlastní zkušenosti i pochopení smyslu prožitého a ukazuje, jak je možné nemoc, která je signálem k probuzení, odvolat a použít pro život. Demonstruje to na příkladu 1 + 1 = 1, který sjednocuje dva protikladné principy uvnitř nás do zrození třetího principu – kosmického dítěte neboli duchovního středu.

 

„Život miluji a vím, že neviditelný svět, který nazýváme smrtí, jsme ve skutečnosti my osobně ve strachu před životem. Obdivuhodných obratů zpět do života při dotyku smrti přibývá. Nikoli z nevysvětlitelně tajemných nebo magických důvodů, ale z jasného úmyslu projevit život.“

 

AUDIO: Má se bojovat s nemocí-rakovinou, co nám řekl sám autor Vladimír Kafka.

 

AUDIO: Poslechněte si příběh nemocného Josefa Piňose.

 

Autor přibližuje příběhy lidí, u kterých byl osobně přítomen. V jeho podání se tak mohou stát inspirací pro ty, kteří se ocitli v podobně náročné situaci.  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář