Myslíte si, že štíhlá linie je o krutých dietách?

Naštěstí tomu tak není. Tým OB FIT se spojil s šéfkuchařem Radkem Šubrtem, aby ukázal, že zdravá strava a její vyváženost šitá vašemu tělu na míru, není drastická záležitost. Hubněte zdravě a bez jojo efektů!

„Bohužel stále neexistuje systém bezpracného hubnutí a mnozí si opakovaně ověřují, že krátkodobé diety nefungují. Ke štíhlosti a zdraví vede jen dlouhodobá a pozvolná změna životního stylu – což potvrzují i výsledky světového výzkumu. Nové stravování by mělo být bezpečné, srozumitelné a snadno použitelné a hlavně účinné,“ říká lékařka Hana Mojžíšová z OB FIT.

OB FIT představuje tým profesionálů, který pomáhá osvojit si nejmodernější trendy a poznatky v oblasti zdravé výživy a převést je do praxe.  

Nejde o žádné mučení či hladovku, ale o změnu našich návyků, kdy se cítíme dobře, a proto nemáme problém se po určité době nových návyků vracet se zpět…spíše se s odstupem času divíme, jak jsme se tak šíleně mohli stravovat a žít. Kdo vyzkoušel, už  se zpátky nevrátí.

Pokud nedojde při hubnutí k získání dostatku informací o zdravém hubnutí tzn. pochopení principu, jak si trvale upravit množství a skladbu jídelníčku – jak vybrat a kombinovat potraviny, jak změnit režim jídla a jak zavést a vybrat vhodný pravidelný pohyb – valná většina lidí je za pár týdnů či měsíců po hubnutí na tom stejně či ještě hůře než před nevhodnou „dietou“.

Stačí se jen rozhodnout! Nemusíte při hubnutí trpět hladem, vyměníte pár potravin za jiné, budete pravidelně jíst, najdete si pohybovou aktivitu, která vás bude těšit a uvidíte, že to půjde skoro samo!

AUDIO: Chytré hubnutí a zdravý životní styl představí lékařka Hana Mojžíšová ze společnosti OB FIT.

 

Mezi další služby OB FIT patří pohyb v partnerském fitcentru, krabičková dieta spolu se poradenstvím, vaření se šéfkuchařem,s  který  nahlédnete do moderní technologie přípravy jídel.

 

AUDIO: Zdravě a chutně se vaří v kuchařském kurzu se šéfkuchařem Radkem Šubrtem. Poslouchejte.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář