Jaro klepe na dveře. Vypořádejte se se začínajícími alergiemi pomocí řízené detoxikace

Jaro se nezadržitelně blíží. Pro mnoho z nás je to jedno z nejkrásnějších období v roce, pro alergiky však začíná období nepříjemných zdravotních komplikací. Příroda se pomalu probouzí ze zimního spánku, všechno brzy začne kvést a spolu s tím v rozpuku budou i sezónní alergie. Nejde přitom o neléčitelný problém. Tradiční medicína vám pomůže účinně řešit akutní příznaky, otázku příčiny ale neřeší.

S příchodem jara alergici silně trpí přehnanými reakcemi organismu na pyly kvetoucích rostlin. Čekárny u alergologů se brzy začnou plnit přímo úměrně s rozkvétající přírodou. Udává se, že pylových alergiků je až 40 % z celkového počtu, přičemž alergií neustále přibývá a stále častěji postihují i děti. Jen v České republice trpí některou z alergií každý čtvrtý člověk. Nevyskytují se pouze sezónně jako v případě pylových alergií, řada z nich má celoroční průběh. Spouštěčem se může stát cokoliv – prach, resp. roztoči, pyly, lepek, mléko, oříšky, zvířecí srst… seznam alergenů je početný a obsáhne téměř cokoliv.

Všechny alergie mají jedno společné – ve všech případech se jedná o nepřiměřenou reakci imunitního systému na látky, které se běžně vyskytují v našem prostředí. Přestože je dnes mechanismus vzniku alergií poměrně dobře prozkoumán, konvenční farmaceutická léčba se zaměřuje pouze na řešení příznaků. Návštěva u alergologa tak většinou skončí podáním vakcín vyrobených z alergenů, a především předepsáním větší dávky antihistaminik. Těch se ročně spotřebují tuny. Alergické projevy se na čas utlumí a umožní pacientovi normálně fungovat. Skutečná příčina ale zůstává neřešena.

Očistěte své tělo a řekněte alergiím sbohem

Drtivé množství alergenů nemá na svědomí konkrétní dráždivá látka, nýbrž toxiny. V těle zamořeném škodlivými látkami dochází k narušení přirozené obranyschopnosti a jiných tělesných funkcí. Škodlivé látky, nahromaděné odpadní látky, těžké kovy, paraziti a nestrávené živočišné bílkoviny, to vše se podílí na nesprávném fungování vnitřního prostředí, které se může projevit třeba sennou rýmou, ustavičným kýcháním, atopickým ekzémem nebo astmatem. Pokud chcete pročistit své tělo, nastartovat imunitní systém a zbavit se chronické alergie, začněte s celkovou detoxikací. Na jaře k tomu nastává ideální doba. Každý organismus se po zimě probouzí, zrychluje se mu metabolismus a tělo samo spouští očistné procesy. To ale nestačí. Náš organismus je denně vystaven znečištění, špatným stravovacím návykům, stresu, působení chemie, léků aj., proto je nutné tento samovolný proces těla podpořit, aby detoxikace proběhla hlouběji a kvalitněji.

Chronické choroby a psychika

Podle MUDr. Josefa Jonáše, známého propagátora řízené vnitřní detoxikace podle metody C.I.C., může za alergie naše psychika. Alergie je, stejně jako jiné reakce imunitního systému, obrazem lidské psychiky. U alergií je problém s imunitou, která nesprávně vyhodnocuje situaci – reaguje velmi silnou odezvou na podnět, který náš organismus neohrožuje. „Metoda řízené detoxikace má problematiku alergiků dobře zvládnutou. Základem protialergické detoxikace jsou játra a mozek. Detoxikačními preparáty rozbíjíme v určitých částech mozku emoce, a tím narušujeme mikrobiální ložiska, za které jsou tyto emoce zodpovědné. Části mozku, se kterými pracujeme, ovládají játra a jsou jejich řídícím orgánem,“ vysvětluje MUDr. Jonáš. Konkrétní typ toxické zátěže je možné zjistit pomocí vyšetření přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. „Se zkušeným terapeutem následně proberete optimální složení detoxikační kúry a dávkování. Bonusem je, že očista probíhá čistě na přírodní bázi pomocí přípravků bioinformační medicíny,“ popisuje Marika Kocurová, marketingová ředitelka přírodní detoxikační medicíny Joalis.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář