Krémy obsahující prvotní kozí mléko omlazují a ochraňují

Unikátní kosmetický přípravek uvadí na trh český výrobce značky Le Chaton – sérum pro omlazení pleti s názvem Platine S. Obsahuje kozí kolostrum odebírané 24 hodin po porodu. Kolostrum/mlezivo/ je zdrojem růstových faktorů podporujících množení a regeneraci buněk.

 

Produkt zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovu pokožky, hydratuje ji a chrání před působením stresu. Obsahuje přírodní emulgátory a vysoký podíl aktivních látek. Je vhodný pro všechny typy pleti, speciálně je vyvinut pro ženy ve věku 30+.  Pokožka je po pravidelném použití projasněná, hebká, barevně sjednocená.

 

Spousta žen po třicítce již vyzkoušely nějaký přípravek určený k omlazení pleti a vyhlazení prvních vrásek. Nejedna také vyhledala pomoc odborníků.  A podrobila svůj obličej např. nezdravému působení jedu zvaného Botox. Ne všechny přípravky ale splní to, co slibují. Důležité je, aby jejich složení opravdu dokázalo „nabudit“ buňky k dosažení obnovy struktury pokožky. Vylepšilo tak její vzhled a zdravě podpořilo zpomalení jejího postupného stárnutí.

 

Proč právě kozí kolostrum?

Proč právě kolostrum, vysvětluje Mariana Dančíková, manažerka výroby a vývoje značek Le Chaton a  La  Ch?vre: „Kolostrum je na živiny velmi bohatý, první mléčný výměšek savců produkovaný během 24 až 72 hodin po porodu. Je zdrojem všech potřebných látek pro novorozence, důležitý pro jejich rozvoj, obsahující nejrůznější proteiny, sacharidy, tuky, vitamíny a minerály. Obsahuje také bioaktivní složky nezbytné pro růst, jako jsou imunoglobuliny, antimikrobiální peptidy a růstové faktory. Právě kolostrum je jediným přirozeným zdrojem dvou růstových faktorů, které podporují množení a  regeneraci buněk a je tedy tou nejlepší volbou pro přípravek, který má dokázat strukturně remodelovat pokožku“. „Blahodárný vliv těchto typů proteinů na kvalitu pokožky dokazují i klinické studie“, doplňuje Mariana.

Kolostrum zajišťuje imunitu v kůži, což ocení především zralá, citlivá pleť. Při pravidelném používání se viditelný efekt omlazení dostaví do 4-6 týdnů. Pokožka je po použití projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější.

Doporučená cena produktu v balení o obsahu 30 g činí: 1 990 Kč.

Informační stránku o produktu naleznete na adrese www.platineserum.cz.

AUDIO: Čím je pro pleť přínosné kolostrum,  to vysvětluje Mariana Dančíková, manažerka výroby a vývoje značek Le Chaton a  La  Ch?vre.

 

AUDIO: Jak správně ošetřovat naší pleť, to už poradí odborná konzultantka, kosmetička Zuzana Škurková.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář