Nečekejte na potíže a zahajte prevenci zdravotních problémů okamžitě! Je to snazší, než si myslíte

Chcete mít své zdraví pod kontrolou? Jste příliš zaneprázdnění, abyste, možná zbytečně, trávili čas v čekárnách lékařů? Vyzkoušejte domácí testy, které vám ušetří čas i spoustu starostí.
Jde o osobní diagnostické testy, jejichž rychlost a přesnost srovnatelnou s laboratorními testy ocení každý, komu záleží na jeho zdravotním stavu. Test lze navíc provést pohodlně a velmi jednoduše v domácím prostředí.

Provedení testu je navíc velmi jednoduché. Každý domácí test obsahuje vše k provedení testu v domácím prostředí, včetně jasného a srozumitelného návodu. 

AUDIO: Je výhodou se doma testovat? k tomu už se vyjádří za společnost Hartmann-Rico ing.Luděk Ogoun.„Ve své praxi se téměř denně setkávám s pacienty přicházejícími s problémy, které by se daly odhalit dříve nebo kterým by se dalo předejít prevencí. Domácí testy péči lékařů nahradit nemohou, ale fakt, že jsou běžně dostupné, může přimět lidi více se zajímat a pečovat o své zdraví,“ dodává doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D. přednosta Ústavu všeobecného lékařství

AUDIO: Vítají domácí testování praktičtí lékaři? Co k tomu říká docent Bohumil Seifert.

Co všechno je díky domácím testům pod kontrolou?
K již zavedenému CRP testu, který se používá pro rozlišení virové a bakteriální infekce, je k dispozici devět dalších testů .
Zdravotní stav vám tak mohou pomoci otestovat testy na Zjištění alergie, Nesnášenlivost lepku, Borélie z klíštěte, Zánět močových cest, Nedostatek železa, Prevence střevních onemocnění, Prevence žaludečních onemocnění, Cholesterol a Mužská plodnost.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář