Valentýnské tipy aneb Darujte se…

Není to tak dávno, co jste na sebe byly pyšné, že jste vymyslely originální vánoční dárky, a už máte před sebou další „výzvu” – připravit valentýnskou pozornost pro vaši lásku. Zapomeňte na klasiku v podobě rozverných trenek. Inspirujte se našimi tipy na dárky, které vaši drahou polovičku potěší nejen na svátek zamilovaných, ale i v běžných dnech. Připomenou jim totiž vás a společně strávené okamžiky, které stojí za to zvěčnit.

Poskládejte si svůj příběh

Skvěle se doplňujete a jeden bez druhého zkrátka nejste kompletní? Stejné je to i s dílky fotopuzzle. Ozdobte je svými nejmilovanějšími snímky, které vám i v únorových mrazech  připomenou prosluněnou letní dovolenou nebo jiné okamžiky, které stojí za to uchovat si v paměti. Na stránkách www.empikfoto.cz si můžete vybrat puzzle se šablonou pro zamilované. Sami si také vyberte, jak náročný na skládání příběh vaší lásky bude – stačí vám třicet, nebo si hravě poradíte i s tisícovkou dílků?

Dárek, který zahřeje

V zimních měsících jistě potěší dárek, který vaši lásku zahřeje, a to i u srdce. Hrnečky s osobními fotkami jsou stálicí, která zkrátka neomrzí. Na stránkách www.empikfoto.cz můžete vybírat z celé řady hrnků – větší, menší, se speciálním úchytem na keramickou lžičku… Nechybí samozřejmě ani kouzelné hrnky, na nichž se obrázek objeví až ve chvíli, kdy je naplníte horkou tekutinou. Zbývá tedy jen vybrat tu nejlepší fotku, která vás bude vaší drahé polovičce připomínat při každém doušku čaje nebo kávy.

Valentýnka v obýváku

Stojíte teprve na začátku vašeho vztahu? Anebo se naopak ani po letech nemůžete nabažit jeden druhého? Překvapte svou lásku a projevte „velikost” citu společnou fotkou. Nemusíte se přitom držet jen zažité klasiky zarámované na pracovním stole. Darujte třeba XXL foto plakát o rozměrech až 70 x 100 cm. Panoramatickým fotkám se zážitky z cest sluší třeba formát 30 x 76 cm. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, obohatíte svůj vztah dárkem, který zvěční vaše nejkrásnější životní momenty. Pokud tápete, jaký druh papíru pro fotky vybrat, podívejte se na stránky www.empikfoto.cz a nechte si poradit od odborníků

Důležité upozornění: Chcete-li mít své dárky doma do 14. 2., objednejte si je nejpozději 4. 2. 2018.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář