Zraněné koleno? Díky motodlaze se ke sportu vrátíte rychleji

I když si zraníte koleno, tak to neznamená trvalé sportovní omezení. Po operaci je důležité kolenu věnovat správnou péči – klid, rehabilitace a správné cviky. Chcete-li pro koleno udělat maximum, tak vyzkoušejte motodlahu. Díky ní se k sportu vrátíte mnohem dřív.

Koleno potřebuje správnou rehabilitaci

I když je v dnešní době operace menisku spíš rutinní zákrok, neznamená to, že není nutná pooperační péče. Naopak je potřeba se jí pravidelně a správně věnovat, jinak si zaděláte na dlouhodobé problémy. Motodlaha vašemu kolenu poskytne efektivní rehabilitaci z pohodlí domova a je tedy ideálním pomocníkem každého pacienta. Po operaci se s kolenem pracuje velmi opatrně. Koleno je náchylné na další zranění, takže se zaměřte na menší zátěž s vyšším počtem opakování. Kloub propínejte pomalu a s citem. Po operaci se vám bude fyzioterapeut věnovat 2x denně. Ukáže vám, jaký postup je vhodný přímo pro váš typ zranění. Jako podpůrná léčba se také využívá vířivka či elektroléčba. Po propuštění domů je ideální si zapůjčit motodlahu, která rehabilitaci urychlí a zefektivní.

Účinné a bezpečné posilování díky motodlaze

Motodlaha (motorová dlaha) slouží k pasivní, ale velmi efektivní domácí léčbě. S motodlahou můžete koleno posilovat každý den. Právě pravidelnost vám pomůže rozhýbat zatuhlé svaly a klouby, které snižují pohyblivost kolenního kloubu. Pravidelné používání motodlahy podporuje zhojení chrupavek a vaziva, brzké vstřebání otoků, lepší cévní a lymfatickou cirkulaci měkkých tkání v okolí kolenního kloubu. Motodlaha je využívána sportovci, kteří si přejí být rychle fit a vrátit se ke sportování. Dohromady se na ní cvičí až 3 hodiny, 3x – 4x denně. Průměrně si ji pacienti půjčují na 2 až 3 týdny, v závislosti na typu zranění.

Typ vhodný pro zraněné koleno

Moderní motodlaha Artromot K1 je jedna z nejmodernějších a nejjednodušších motodlah na trhu. Je velmi nenáročná na použití, dostanete k ní intuitivní ovladač, kterým si nastavíte rychlost a rozsah pohybu. Rychlost lze regulovat až do 200° za minutu, kdy je maximální rozsah pohybu v kolenním kloubu od -10° v extenzi do 120° ve flexi. V balení je podpěra na stehno a lýtko, bota a protiskluzová podložka. K čemu je Artromot K1 vhodný? K zotavení kloubu po plastice vazů, po totální endoprotéze kolene nebo kyčle, po korekční osteotomii, po úrazu či po operativně zajištěné zlomenině.

Jak si motodlahu půjčit?

Není to nic těžkého. Na www.pujcovnamotodlahy.cz najděte tu motodlahu, která vyhovuje vašemu zranění a objednejte. V Praze je možné si ji osobně vyzvednout. Motodlaha váží 11 kilo a lehce ji převezete v kufru či na zadních sedačkách auta. U týdenního pronájmu je doprava po Praze zdarma, u dvoutýdenního i ve Středních Čechách. Doprava zahrnuje instalaci a zaškolení. Do ostatních míst ČR je doprava zajištěna společností Geis. Půjčovné se platí v den vrácení a kauce se neskládá. V případě, že motodlahu chcete vrátit, zavolejte na číslo +420 602 155 136. Další den si pro ni dojede kurýr a odveze ji.

Kolik stojí půjčovné?

Za jeden den zaplatíte 250 kč s DPH. Od 31. dne je cena snížena na 220 Kč.

Půjčte si motodlahu už dnes

V případě zájmu zavolejte na číslo +420 602 155 136 nebo napište e-mail na adresu info@proormedent.cz. V blízké době se vám ozveme a vše vyřídíme. Následně můžete začít s efektivní rehabilitací i vy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář