Vyhrajte 2x velké balení rehabilitačního krému 2Derm REHA Special

Jaro nás konečně vítá teplým počasím a hřejivou silou slunečních paprsků. Ale ani v tomto časném období už není nouze o první spálení od slunce. Ano, i jaro je jedno z nejvíce rizikových období, což je dáno i tím, že na rozdíl od letních měsíců v aktuální době ještě příliš nepřikládáme váhu ochraně před sluncem a opalovacím krémům. Čeká nás tak často nepříjemný šok při pohledu do zrcadla, který je mnohdy doprovázen i bolestivými stavy. Pokud přece jen k této sluneční „nehodě“ dojde je potřeba si co nejrychleji ulevit a zajistit své kůži péči a podporu. Doslova první pomocí se tak spálené nebo sluncem podrážděné kůži stane speciální bariérový rehabilitační krém 2Derm REHA Speciál od For Life & Madaga, který je právě pro tyto stavy vyvinut. Vyhrajte jej proto v naší jarní soutěži, a to hned ve velkém 100ml balení, tak, aby vám vystačil minimálně i přes celé léto.

2DERM REHA SPECIAL – PRVNÍ POMOC PŘI REHABILITACI AKUTNĚ POŠKOZENÉ KŮŽE

2DERM REHA special je klinicky testovaný patentovaný český dermo-kosmetický přípravek, který je doporučován dermatology pro svou schopnost nahradit kožní bariéru, upravovat hydrataci pokožky a napomáhat hojení a regeneraci kůže.  Jedná se o účinný bariérový krém, který by neměl chybět v žádné domácnosti, protože díky svému širokému využití je prakticky první pomocí při celé řadě kožních problémů. Popáleniny kůže, poleptání, odřeniny, stržené puchýře, spálení na slunci, svědění, extrémně suchá pokožka, plenková dermatitida, atopický ekzém, opruzeniny nebo citlivá a podrážděná kůže po korektivních zákrocích – ve všech těchto případech nalezne využití. Díky své příjemné emulzní textuře se dobře roztírá, rychle se vstřebává, a hlavně začíná okamžitě působit na postižených místech. Má protizánětlivý chladící účinek, snižuje citlivost narušené kůže a také má žádoucí vliv na podporu hojení.

2DERM REHA special se hodí i jako prevence a ochrana před nadměrným vysušováním kůže vlivem nízkých teplot a suchého vzduchu. Chrání také pokožku před stárnutím, udržuje ji vláčnou, zabraňuje dehydrataci a rychle zmírňuje a zklidňuje podráždění kůže. Neobsahuje parabeny, kortikoidy a není parfemován. Volně k dostání také v lékárnách. Vhodný pro dospělé a děti bez věkového omezení.

www.2derm.com 

Otázka: Jaké látky obsahuje mikroemulzní systém 2Derm?

  1. Stříbro a platinu
  2. Zlato a zinek
  3. Zinek a talk

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář