Vyhrajte balíček produktů Idelyn Beliema pro péči o intimní partie

Blížící se léto je nejen časem volna, dovolených a krásného počasí, ale i specifických zdravotních problémů. K jedněm, které jsou v létě nejčetnější patří i problémy intimních partií. Více totiž cestujeme, sportujeme, plaveme nebo navštěvujeme veřejné bazény, sprchy a wellness centra, a tak se i riziko problémů těchto partií zvyšuje.

Nezařaďte se proto mezi pacienty s problémy intimních partií a užívejte si tento čas naplno, se vším, co k němu patří. Vybavte se vhodnou intimní kosmetikou Idelyn Beliema a buďte tak připraveni nejen na správnou péči, ale i případné řešení prvních známek problém.

Vyhrajte balíček obsahující krém pro intimní hygienu Idelyn Beliema Effect Intim Krém a Idelyn Beliema Effect vaginální tablety. A co vám tyto produkty nabízí?

Idelyn Beliema Expert Intim Krém byl vyvinut přímo gynekology jako úleva a zklidnění intimních míst a jejich okolí při nepříjemných pocitech a nepohodlí. Krém obsahuje vitamín E a B5, výtažek z měsíčku lékařského a další zklidňující účinné látky, které zmírňují nepříjemné a palčivé pocity. Přípravek se aplikuje pouze zevně a lze jej užít i při riziku nebo podezření infekci intimních partií. Pro dosažení okamžité úlevy je vhodné kombinovat s Idelyn Beilema Effect vaginálními tabletami a Idelyn Beliema Intim Gel.

Vaginální tablety Idelyn Beliema Effect jsou určeny pro co nejrychlejší opětovný návrat do normálu. Přípravek obsahuje kyselinu mléčnou a laktobacily, které obnovují přirozenou vaginální mikroflóru, a zabraňují tak dalšímu množení kvasinek a bakterií a starají se také o fyziologickou obranu přirozené mikroflóry těchto partií. Užívání vaginálních tablet přispívá k redukci pocitu pálení, vaginálního výtoku i nepříjemného zápachu. Ideální je začít s léčbou hned při prvních příznacích.

Otázka:

Na jaký druh infekce jsou přípravky Idelyn Beliema určeny?

  1. Kvasinkový
  2. Bakteriální
  3. Kvasinkový i bakteriální

 

www.idelyn.cz

 

Hraje se o 3 balíčky

Správnou odpověď nám napište ZDE do 15.6.2019.

Do předmětu zprávy napište „IDELYN“.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář