Chcete vědět, ve které restauraci se dnes najíte zdravě?

Záleží Vám na tom, co jíte? Pokud ano, vyzkoušejte služby portálu Menicka.cz, který Vám řekne, kde dnes vaří jídlo, které odpovídá Vašim nárokům na zdravý a chutný pokrm.

Internetové stránky www.menicka.cz shromažďují aktuální nabídku restaurací z 86 měst České republiky, najdete zde jak menu na dnešní den, tak menu na celý tento týden. Snadno a s předstihem si tedy můžete vybrat, ve které restauraci budete obědvat podle toho, co má zrovna v denní nabídce.

Cenou to nekončí…

Kromě samotné nabídky pokrmů se na portále Menicka.cz samozřejmě dozvíte i další důležité věci, jako jsou:

cenu konkrétních jídel

  • jestli vůbec a kterými stravenkami lze v dané restauraci platit
  • jestli vůbec a kterými platebními kartami lze v dané restauraci platit
  • dobu podávání denního menu a otevírací dobu restaurace
  • možnost rezervace stolu v dané restauraci (rezervaci můžete učinit z detailu restaurace na portále Menicka.cz)
  • možnost připojení k bezdrátovému internetu
  • vzhled interiéru restaurací (z fotografií pořízených v jednotlivých zařízeních).

Nabídku denního menu ocení i ti, kteří jsou často na cestách

Co je důležité, nabídky restaurací jsou primárně řazeny dle měst, snadno si tedy najdete vhodnou restauraci i v případě, že jste na cestách a že se potřebujete v cizím městě rychle rozhodnout, kde se najíte. I za tímto účelem pak byly vytvořeny mobilní aplikace pro platformy Android a iOS, díky kterým máte nabídku denního menu vždy po ruce (obě mobilní aplikace jsou zdarma a od svých uživatelů si vysloužily velmi dobrá hodnocení).

Žádná nepříjemná překvapení, dopřejte si zdravé a chutné jídlo

Neriskujte tedy nemilé překvapení v podobě zkaženého žaludku, nespokojených obchodních partnerů (které pozvete na oběd) či hladových alergiků (kteří si s ohledem na alergie z nabídky denního menu nevyberou), informujte se s předstihem o nabídce denního menu na portále Menicka.cz, snáze si tak udržíte štíhlou linii, zdravý životní styl a ještě si pochutnáte.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář