HayMax, první pomoc při alergii

Společnost BonaNatura představuje unikátní přírodní prostředek HayMax. Balzám HayMax pomáhá při senné rýmě i alergiích na prach nebo srst domácích mazlíčků. Tento 100% přírodní prostředek je vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických látek a léčiv. HayMax je díky své šetrnosti vhodný také pro děti, těhotné nebo kojící ženy. V nedávném průzkumu, který provedla přední britská charitativní organizace věnující se podpoře alergiků Allergy UK, bylo zjištěno, že přípravek HayMax pomohl ulevit od příznaků alergií u téměř 80 % respondentů.

Pylová sezóna a období alergií je již v plném proudu. Různé alergeny na nás ale útočí po celý rok. Aktuálně je v České republice zaznamenáno více než 31 % populace s projevy alergie a jejich počet neustále roste. Stejně jako u jiných nemocí je důležitá prevence.

Omezte květiny a plíseň

Pokud máte sennou rýmu, omezte květiny a pokojové rostliny ve své domácnosti. To platí i pro osoby s alergií na plísně. Trápí-li vás problémy s vlhkostí, podporující vznik plísní, zvažte zakoupení a používání klimatizace nebo odvlhčovače vzduchu.

Pravidelně uklízejte

Denně uklízejte prach, větrejte a vysávejte. Domácnost je dále potřeba upravit tak, aby zde nebyly zdroje příznivé pro roztoče. Těžké závěsy, přehozy, rohože nebo koberce s dlouhým chlupem z bytu či domu raději zcela odstraňte.

Nepoužívejte škodlivé látky

Trpíte-li alergií, vyhýbejte se i dalším škodlivým látkám, jako jsou chemické nebo čistící prostředky a zcela omezte kouření v bytě.

Sluneční brýle

Při pobytu venku je jednoduchým a efektivním řešením používání velkých slunečních brýlí, které fyzicky brání pylům a dalším alergenům, aby se dostaly do očí.

Co dělat, když alergie udeří?

Současná medicína se při léčbě alergie zaměřuje primárně na potlačení příznaků. Tyto léky ale mají negativní vliv na pozornost jejich uživatele, často způsobují malátnost a ospalost. Řešením je také imunologická léčba. Jedná se však o dlouhodobý, a ne vždy úspěšný proces. Potřebujete ale rychlou pomoc? „Kromě konvenčních léků k okamžitému použití, jenž potlačují negativní příznaky alergie nebo imunologické léčby, jsou k dispozici i méně známe přírodní prostředky. Příkladem je balzám HayMax, který při správném použití eliminuje kontakt jedince s alergenem a snižuje nebo dokonce zcela zamezí vzniku alergické reakce,“ říká Doc. MUDr. Vít Petrů CSc., alergolog a imunolog, předseda České společnosti alergologie a klinické imunologie.

HayMax je 100% přírodní balzám. Po nanesení balzámu v okolí nosních dírek a pod obočím, prokazatelně zachytává pyly, prach a zvíření alergeny dříve, než se dostanou do těla. Aplikace je velmi snadná, jak si můžete prohlédnout na tomto videu. K úlevě dochází okamžitě bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Jak HayMax působí?

Výhradním dovozcem výrobků HayMax do České republiky je společnost BonaNatura, která působí na lokálním trhu již od roku 2003 a zaměřuje na produkty šetrné ke zdraví i životnímu prostředí. Výhradním dovozcem výrobků HayMax do České republiky je společnost BonaNatura, která působí na lokálním trhu již od roku 2003 a zaměřuje na produkty šetrné ke zdraví i životnímu prostředí. HayMax zakoupíte mimo jiné i on-line v lékárnách www.benu.cz.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář