Infekce a dovolená

Léto je doba cestování a nevšedních zážitků. Moderní dopravní prostředky nás dokážou dopravit na nejvzdálenější místa planety a my poznáváme cizokrajné destinace, jiné národy, kultury i kuchyně. Takovou cestou ovšem připravíme i „nevšední zkušenost“ svému tělu. Musíme si uvědomit, že náš organismus se přizpůsobil tomu, kde žijeme, stejný dům, stejná práce, stejný okruh lidí. Během roku si tělo vytváří protilátky jako odpověď na impulsy z okolí. Mikroorganismy, které jsou pro místní obyvatele neškodné, nám mohou způsobovat problémy. Nikdo si nepřejeme strávit drahou dovolenou pobytem v oné malé místnůstce, nebo si z cest přivézt nepříjemnou infekci. Chceme si plně vychutnávat celou dovolenou, krásy měst i přírody.

Když se dotýkáme zboží na tržištích, nebo si prohlížíme historické památky a pak unavení klesneme na první volnou stoličku v místní restauraci, než si vychutnáme místní specialitu, chtělo by to umýt si ruce. Ale kde? Dezinfekční gel Sanytol je pohotové řešení. Jen jej rozetřeme na ruce, nepotřebujeme vodu, zaschne téměř v mžiku. Vůbec nelepí a my si pak v klidu pochutnáme na místní specialitě. Přece nechceme strávit zbytek dovolené na toaletě.

Ruce jsou potenciální zdrojem nákazy. Sanytol dezinfekční gel pomáhá zajistit přirozenou hygienu rukou. Spolehlivě odstraňuje 99% virů, bakterií a dokonce i plísní. Dezinfekční gel má jednu obrovskou výhodu, díky tomu, že nepotřebujeme vodu, můžeme jej použít kdykoliv a kdekoliv a v malém balení jej pohodlně vložíme do tašky.

Vychutnejme si krásy léta a nenechme si zkazit svoji dovolenou.

www.sanytol.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář