Jak urychlit léčbu případných zdravotních potíží o dovolené?

Každý z nás se v tuto roční dobu těší na to, až konečně vypadne ze zaběhnutého stereotypu a každodenního stresu. Dovolená a prázdniny jsou balzámem na naši duši i tělo a každá chvíle volna je cennější než jindy. Co ale dělat, když těsně před začátkem vysněné dovolené, anebo ještě hůře, přímo během ní utrpíme nepříjemný úraz anebo onemocníme?

Co dělat, když nás o dovolené postihne úraz?

O dovolených a prázdninách dochází zvlášť často k úrazům. Hodně cestujeme a zpravidla vykonáváme činnosti, v nichž nejsme příliš zběhlí. Zvláštní skupinu zde představují rekreační sportovci, kteří se o dovolené snaží dohnat to, co po celý rok zanedbávali. Nedostatečně trénovaný organismus pak nezvládá požadavky, jež na něj klademe.

Dojde-li k úrazu, na prvním místě je správné ošetření podle jeho povahy a zásad první pomoci. Pokud úraz vyžaduje lékařské ošetření, je třeba je neodkládat! K urychlení procesu hojení je vhodné použít enzymový lék Wobenzym. Působí proti otokům a zánětům a díky tomu výrazně zkracuje dobu léčení po úrazech a operacích.

Otoky při cestování

Řada cestujících, kteří již někdy jeli k moři autobusem, by mohla vyprávět o nepříjemných otocích nohou. Vedle vysokých teplot je způsobuje nedostatečný pohyb a sezení v ne zrovna přirozené poloze. I v takových případech může pomoci krabička Wobenzymu s enzymy, které zlepšují prokrvení tkání a činnost lymfatického systému. Kdo trpí na otoky nohou při cestování, nejlépe udělá, když tento lék začne užívat už před zahájením cesty.

Dovolená je náporem na obranyschopnost organizmu

Namáhavé cestování, pobyt v cizím prostředí, zvýšená tělesná zátěž – to všechno je velkým náporem pro náš imunitní systém a oslabuje ho to. Stejně tak ho oslabuje delší pobývání ve studené vodě či změny teplot způsobené klimatizací, nebo chladnější večery prohýřené s přáteli a známými často až do ranních hodin. Při takto oslabované imunitě se nelze divit, že nás ve chvílích volna a zdánlivé pohody sklátí angína, chřipka nebo zánět nosohltanu, i když jsme třeba celý rok předtím vůbec neonemocněli. Je proto důležité posilovat obranyschopnost organizmu – otužováním, vitamíny a čerstvým ovocem, zdravou životosprávou a neměly by chybět ani enzymy. Ty totiž řídí naši imunitu a jsou pro ni zvlášť důležité. Také proto se hodí mít Wobenzym s sebou na cestách.

Novinka před letošní dovolenou – balení Wobenzym 300 tablet

Včas před zahájením letošních dovolených bylo na trh uvedeno nové balení Wobenzym 300 tablet. Jde o malou, skladnou dózu, ideální velikost na cesty a pro aktivní životní styl. Lék Wobenzym totiž nejvíce pomáhá, pokud jej začnete užívat co nejdříve po vzniku potíží. Proto je důležité ho mít pokud možno pohotově s sebou.

Více na www.wobenzym.cz

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář