Hydratací proti vysoušení kůže sluncem – tělová mléka do sprchy s přídavkem Lactourey.

Laik by řekl, že hitem letošního léta jsou nová tělová mléka do sprchy Lactovit. Osprchujete se a na vlhkou pokožku přímo ve sprše nanesete tělové mléko do sprchy a opláchnete. Vstřebá se téměř okamžitě a vy se můžete ihned obléknout. Vitamíny a mléčné proteiny zajistí intenzivní výživu a hydrataci pokožky. To ale není vše. Tělové mléko do sprchy Lactovit Lactourea má ovšem ještě něco navíc.

 

Unikátní kombinace mléčných proteinů, vitamínů a 10% Lactourey – komplexu kyseliny mléčné a čisté urey dokáže ošetřit a plně hydratovat i extrémně suchou pokožku. Čistá urea snižuje ztráty vody z pokožky a kyselina mléčná zvyšuje její hydrataci a má protizánětlivé účinky. Díky svým jedinečným hydratačním schopnostem se urea používá v léčbě dermatologických problémů.  Složky působí hluboko uvnitř, regenerují ji a zajišťují extrémní hydrataci.

 

Slunce naši pokožku vysušuje, proto je potřebné v letním období kůži zajistit maximální hydrataci. Tělové mléko do sprchy Lactovit Lactourea zajišťuje 24hodinovou hydrataci sluncem vysoušené pokožky.

 

www.lactovit.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář