Lázeňský pobyt s vůní vánočního kapra

Zajímavou možnost jak spojit příjemné s užitečným představují vánoční pobyty v jáchymovských lázních.  Klasická léčba v kombinaci s jedinečnou slavnostní atmosférou je zážitkem, který si zdejší hosté dopřávají stále častěji.

Vánoční pobyty se už staly v jáchymovských lázních tradicí. Po desetiletí byly doménou zahraničních, především německých hostů. Ti většinou využívali možnosti spojit klasickou léčbu s vánočními oslavami, dobrým jídlem, se zajímavými koncerty a samozřejmě pestrým silvestrovským programem. A jak se zdá, propojení lázeňské léčby s oslavou Vánoc se maximálně osvědčilo. Svědčí o tom každoroční návštěvy těchto hostů, kteří se ve vánočním čase  vracejí do Jáchymova pravidelně, už po celou řadu let. 

Naším přáním je, aby se vánoční pobyty v Jáchymově staly podobnou tradicí i pro české návštěvníky. Proto jsme v posledních letech rozšířili jejich nabídku a nyní nabízíme celou škálu vánočních pobytů, která zahrnuje více druhů krátkodobých pobytů a zároveň i ty dlouhodobé, léčebné. A kladná odezva na sebe nenechala dlouho čekat – po té, co jsme v loňském roce oslovili  s naší nabídkou širokou veřejnost, mohli jsme  následně s radostí konstatovat, že se celkový počet hostů v porovnání s předchozím rokem dokonce až ztrojnásobil! Nejvíce nás však potěšilo, že řada těchto klientů využila možnost přijet na vánoční pobyt s lékařským návrhem, schváleným zdravotní pojišťovnou.
Naši hosté si navíc vánoční čas strávený v jáchymovských lázních velmi pochvalovali, obzvláště pak výborné jídlo a profesionální přístup veškerého personálu. Jak jsme tedy měli možnost se znovu přesvědčit – vstřícnost, ochota a příjemné prostředí jsou pro naše hosty těmi nejdůležitějšími důvody, proč si přejí svůj pobyt u nás opět zopakovat.

Tipy pro vás

Předvánoční jarmark
Pondělí 5. 12. od 11 – 16 hod.
Hotel Běhounek – sál a zimní zahrada

Hledáte inspiraci na nákup vánočních dárků nebo originálních drobností pro své známé či rodinu? Přijďte se podívat na náš jarmark! Své umění tu představí řezbář i drátenice, blíže se seznámíte například s paličkováním a budete mít možnost prohlédnout si a nakoupit ručně šité hračky, malované sklo, keramiku, kosmetiku, nejrůznější šperky, textil, kůži a kožené zboží…

zdroj: TMPraha.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář