Darujte netradiční vánoční dárek

Vánoční čas se blíží a vy opět přemýšlíte co darovat svým blízkým pod vánoční stromeček. Znovu vás napadají jen neoriginální ponožky, bačkory pro dědečka nebo sprchový gel pro babičku. Nechcete jim již po několikáté darovat vánoční dárek bez nápadu? Máme pro Vás báječný tip, čím letos pod stromečkem potěšit Vaše. Vyberte jim pobyt nebo balíček lázeňských procedur v malebných Lázních Mšené a zaručené jim uděláte radost.

Každý rok pro Vás Lázně Mšené připravují nabídku zimních lázeňských pobytů, které jsou vhodné právě jako krásný dárek pod vánoční stromeček. V prodeji jsou již od 1.11. a absolvovat jej mohou kdykoliv do 30.4.2015. Tedy sami si zvolí kdy nejraději by přijeli.

A že nechcete kupovat zajíce v pytli?

 

Zde máte malou ochutnávku toho, čím je pod stromečkem můžete potěšit.

Dáte si Kokosy na sněhu?
Ne ne, nebojte, nebudete se muset oblékat do zimního oblečení a zkoušet jízdu v bobu. Kokosy na sněhu, to není název jen pro vydařený film, ale také pro nevšední relaxační pobyt právě v Lázních Mšené. Od pátku do neděle si může Váš obdarovaný užívat jedno kokosové potěšení za druhý. V programu na něj čeká masáž zad kokosovým olejem, kokosový peeling, kokosový zábal dolních končetin a kokosová koupel.   

Ponořte je do čokolády během pobytu: Ledová čokoláda
Milovníci čokolády budou nadšeni a šťastlivci, kteří naleznou pod stromečkem čokoládový poukaz, budou jistě mile překvapeni. V lázeňském pobytu Ledová čokoláda na ně čeká čokoládová masáž zad, čokoládová lázeň, čokoládový zábal končetin a vulkanpack na záda. Jako bonus pak obdrží poukázku na horkou čokoládu v lázeňské kavárně.

Součástí všech vánočních balíčků je také komfortní ubytování, stravování formou polopenze a malý gurmánský zážitek v místní lázeňské kavárně, například v podobě kokosové rolády nebo horké čokolády. To zní lákavě, že? Nezbývá, než koupit pod stromeček poukaz na pobyt pro dvě osoby a doufat, že právě Vás vezme obdarovaný se sebou.

A co vaši sourozenci? Stále chodí do práce a na žádný víkendový nebo týdenní pobyt nemají čas a vy jim přesto chcete dát něco speciálního? Vyzkoušejte lákavé vánoční balíčky lázeňských procedur, které mohou absolvovat i během jediného dne.

Více informací o lázeňských pobytech i balíčcích procedur najdete na stránkách www.msene.cz, odkud můžete své dárky rovnou objednat.

Telefonní kontakt: 416 865 202, 203, e-mail: lazne@msene.cz:

Přejeme radostné Vánoce, Vaše Lázně Mšené!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář