Organyc, to pravé pro ženy

ORGANYC je první kompletní hygienická řada z bio bavlny pro ženy, matky a děti, která poskytuje potřebnou péči pro nejcitlivější pokožku. Jedná se o komplexní řadu menstruačních vložek a tamponů v různých tvarech a velikostech, kterou doplňují například odličovací tampóny, vlhké bavlněné ubrousky a mycí gel, taktéž v bio kvalitě. Vše je vyrobeno ze 100 % bio bavlny a dalších ingrediencí, které pomáhají předcházet a zklidňovat podráždění pokožky.

vložka

Zdroj: www.bonanatura.cz/český/organyc-1/

Biologická bavlna je použitá vně jako přijímací filtrační vrstva i uvnitř jako sací složka. Produkty ORGANYC jsou díky tomu zcela bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou běleny chlórem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Všechny výrobky ORGANYC procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy a splňují ekologickou certifikaci EcoCert GreenLife, BIO ICEA (Institut pro etickou a ekologickou certifikaci) a Soil Association. Produkty ORGANYC i jejich obaly jsou také 100 % rozložitelné a kompostovatelné, a tím zdravější i pro životní prostředí.

Proč používat bio bavlnu?

Řada běžných hygienických výrobků je vyrobena z chemicky ošetřených syntetických materiálů v kombinaci s plastem, které zvyšují riziko podráždění pokožky a vzniku zdravotních problémů. Naopak bio bavlna je vysoce prodyšná, plně přizpůsobivá a kompatibilní s pH pokožky. Dále přirozeně saje, je jemná, měkká a nedráždí, což spolu s pocitem spolehlivosti, čistoty a svěžesti patří mezi vlastnosti, které její uživatelky vysoce oceňují. Bio hygienické potřeby ze 100 % bavlny jsou doporučeny ženám, které řeší problém s podrážděním pokožky, se svěděním, s nevhodným bakteriálním prostředím nebo dokonce vaginálními mykózami a také všem ženám, které chtějí těmto problémům předcházet, čímž pozitivně působí na plodnost ženy. Taktéž studie účinnosti ochrany produktů se 100 % bavlny prokazuje zmírnění iritace pokožky. Až 91 % respondentek potvrdilo úplné nebo výrazné zlepšení svědění a 90 % úplné utišení nebo výrazné zlepšení podráždění pokožky při používání produktů z bio bavlny během tří měsíců (viz graf).

graf svědění

Graf – Studie účinnosti ochrany produktů ze 100 % bavlny

Zdroj: EVVITA Study, květen 2009

S ohledem na šetrnost a prokazatelnou účinnost jsou výrobky ORGANYC prodávané v lékárnách, kde doplňují nabídku medikamentů ke zmírnění gynekologických potíží. Dále je možné je zakoupit i ve specializovaných prodejnách s bio potravinami, zdravých výživách, bio drogeriích i široké síti online obchodů (např. www.countrylife.cz). Jedná se tedy o výrobky v lékárenské kvalitě, které doporučuje i řada odborníků.

Produktová řada Organy, zdroj: www.bonanatura.cz/český/organyc-1/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář