Ruční mytí oken patří minulosti, nyní vám okna vyčistí robot!

Klesá vám nálada jenom při pomyšlení, že budete muset umýt okna v celém bytě nebo domě? Děsíte se, kolik času vám to zabere a že vás pak budou bolet záda? Tento problém už nemusíte řešit! Obchody sítě Datart exkluzivně přicházejí s převratnou novinkou – robotickým čističem oken a skel HOBOT-168!

Elegantní, výkonný a lehký robotický čistič HOBOT-168 je vybavený AI-Technology, díky které vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje a rámy čištěných skel a oken. Automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu ve vodorovné i svislé poloze a zvládne vyčistit velké plochy o šířce 6 m. Systém Single-Side-Cleaning zajistí všestranné použití na různých tloušťkách (3 mm a více) skel. Výkonným přisávacím motorem se přisává na čištěný povrch, drží na něm a precizně jej čistí. Tento zázračný přístroj dokonce získal zlatou medaili na veletrhu iENA v Německu, nejvýznamnějším mezinárodním odborným veletrhu vynálezů a inovací.

HOBOT-168 je naprosto všestranný, dokonale vyčistí a vyleští:

·      okna a skla různé tloušťky
·        skleněné dveře, výlohy
·        zrcadla, zrcadlové skříně
·        skleněné stoly
·        sprchové kouty, obklady

Jak to probíhá?

 

Robotický čistič HOBOT-168 snadno umístíte na čištěný povrch skla, okna, zrcadla, výlohy, skleněných dveří vestavěné skříně a jednoduše jej zapnete jedním tlačítkem. Povrch bude zářivě čistý a naleštěný bez námahy. Přístroj využívá unikátní systém pohybu, při kterém traverzuje po povrchu. Velké kulaté utěrky vyrobené z mikrovlákna se lehce pohybují po čištěném povrchu, účinně zachycují nečistoty v pórech a absorbují čistící roztok pro precizní vyčištění oken a skel. Vyčistí povrch těsně podél hran.

 

Ukázkové video: http://www.youtube.com/watch?v=Uoczx0nUhXM

 

Efektivní a bezpečný

 

Robotický čistič HOBOT-168 je efektivní a bezpečný. Je totiž vybaven bezpečnostními senzory a bezpečnostním lanem. V případě náhlého výpadku elektrického proudu je navíc chráněn záložní UPS baterií.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář