Průlom v estetické medicíně – 100% přírodní metoda pro vyhlazování vrásek

Klinika GHC Praha uvádí jako první na český trh přelomovou novinku v estetické a korektivní dermatologii. Jedná se o 100% přírodní gelové výplně Algeness, které jsou biokompatibilní a biologicky rozložitelné na bázi agaru. Ve světě si tento typ anti-agingového lékařského ošetření získal díky svému okamžitému efektu řadu příznivců.

 Trendy a inovace v korektivní dermatologii

Klinika GHC Praha je největší a nejkomplexnější soukromé zdravotnické zařízení v České republice s dlouholetou tradicí. Svým klientům poskytuje širokou diagnostickou a léčebně preventivní péči na vysoké úrovni. Jedinou školitelkou metody Algeness v České republice je MUDr. Jana Eftimovská, lékařka estetické medicíny na Klinice GHC Praha.

“Český trh velmi rychle reaguje na nejmodernější estetické postupy a jsem ráda, že mohu klientům nabídnout přelomové přírodní protistárnoucí řešení pro redukci vrásek a drobných nedokonalostí. Algeness zaručuje okamžitě viditelný a trvalý efekt. Výplňový gel se při užití u vybrané partie neposouvá. Samotný zákrok je prováděn ambulantně s účinkem dvanácti měsíců,” říká MUDr. Jana Eftimovská z Kliniky GHC Praha. “Jedná se o revoluční aplikaci přírodní látky, která je vhodná pro muže i ženy,” vysvětluje dále Eftimovská.

“Produkty Algeness, vyráběné společností AAT v USA, byly uvedeny na světový trh před několika lety a těší se velké oblibě mnoha lékařů i klientů po celém světě. Jsme rádi, že naše klinika ve spolupráci s MUDr. Janou Eftimovskou je první v České republice, kde se aplikace Algeness provádí,“ doplňuje Pavlína Orzan z marketingu Kliniky GHC Praha. 

Přírodní a snadno vstřebatelná korekce pleti

Tato invazivní metoda využívá čistý agar, který díky svým vlastnostem drží a není nutné ho chemicky stabilizovat. “Agaróza spolu s agaropectinem jsou dvě hlavní složky agaru, který se vyrábí z červených řas rodu Floridae a Gelidium. Agar vyniká vysokou gelující schopností, tedy je velmi vhodný právě k přesné modelaci a vyplňování,” uzavírá MUDr. Jana Eftimovská z Kliniky GHC Praha. Algeness lze aplikovat na bradu, oblast čelisti, oční okolí a nosoretní rýhy. Často se tímto ošetřením vyplňuje také okolí úst, nosu a lící.

AUDIO rozhovor: S lékařkou, MUDr. Janou Eftimovskou, nové metodě hovořila Šárka Málková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář