Lázeňský resort Údolí Bratrouchov v Krkonoších

Lázeňský resort Údolí Bratrouchov je jedním z mála míst v Krkonoších nedotčených masivním rozvojem cestovního ruchu. Uprostřed panenské přírody, s jejími zvuky a vůněmi, a přesto se zázemím prvotřídních hotelových a gastronomických služeb, s atraktivní nabídkou lázeňských, wellness a fyzioterapeutických procedur. Ačkoliv leží nedaleko frekventovaných turistických center Rokytnice nad Jizerou, Jilemnice a Harrachov, o jeho existenci nemají tušení ani pravidelní návštěvníci nejvyšších českých hor. Tak dobře je skryt před hektickou civilizací. Opravdová zóna klidu, odpočinku a pohody, ideální pro aktivní letní dovolenou.

V údolí jsou zasazeny dva moderní hotelové domy a nový Lázeňský dům s hotelovými apartmány. Všechny budovy byly navrženy s respektem k přírodě a nijak neruší idylickou atmosféru celé lokality. Na všednodenní starosti a stres se nejlépe zapomíná při aktivním pohybu, uprostřed zeleně, na čerstvém vzduchu. Horskou krajinu v okolí Bratrouchova je možné zdolávat na kole i při pěších výletech. Přímo v údolí a okolo něj vede vlastní naučná stezka a cyklostezka. Dětem se nabízejí možnosti nekomerčních her s využitím přírodních prolézaček, schovávaček a volného bezpečného prostoru.

Napětí, únavy a případných bolestí tělo i mysl spolehlivě zbaví regenerační a relaxační lázeňské procedury. Masáže a zábaly si dopřejete v regeneračním centru s moderními hydromasážními vanami a pestrou škálou koupelí. Nechybí bazén se slanou vodou, Balneo centrum se saunou, swim-spa bazénem s vířivkou a protiproudem a také ani moderní fitness.

Jak známo, zdrojem pozitivní energie je také dobré jídlo. Kulinářské zážitky jsou připraveny ve zdejší stylové restauraci – česká klasika, regionální speciality, vybrané lahůdky z mezinárodní kuchyně, vše z čerstvých sezónních surovin. Zkušený kuchařský tým rád vyhoví náročným dětským chutím stejně jako nejrůznějším stravovacím omezením, například celiakii.

Rodiny s dětmi, zamilované páry, firemní či sportovní týmy, senioři na odpočinku… Blahodárný pobyt v Údolí Bratrouchov prospěje každému. Odložte notebook, vypněte mobil, klíče od auta nechte v kapse. Vítá vás  Lázeňský resort Údolí Bratrouchov – Prostě jiný svět! Více informací a mnoho fotek najdete na webu www.udoli-bratrouchov.cz.

zdroj text a foto: agentura 2media.cz

Komerční text

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář