Soutěž o dermo-kosmetiku 2Derm od české značky For Life & Madaga

Soutěžte a vyhrajte jedinečný kosmetický přípravek, bariérový krém 2Derm Transparent od české kosmetiky For Life & Madaga stvořený pro všechny s narušenou, hyperciltivou, poškozenou a jinak problematickou pletí.

2Derm Transparent je speciální dermo-kosmetický přípravek, který ocení především všichni s narušenou a problematickou pletí, osoby, které trpí na ekzémy, lupénku, extrémní suchost pokožky nebo její podráždění a svědění. Jedná se o patentovaný přípravek na bázi zinku, jediný svého druhu v Evropě, který účinně obnovuje přirozenou kožní bariéru a pomáhá tak udržovat kůži ve zdravém a vyváženém stavu.

Stvořený je především k ochraně a péči o problematickou, hypercitlivou nebo poškozenou kůži, u které se stará o její hojení a navrácení do normálu. 2Derm Transparent by tak měl být nezbytnou kosmetickou výbavou osob trpících lupénkou, ekzémy nebo vrozenou suchostí kůže, ale jako skvělý pomocník poslouží i těm, kteří běžně kožními problémy netrpí. Vhodný je totiž rovněž pro pravidelnou péči o zdravou pokožku, a to zejména v čase zimy, kdy i zdravá kůže trpí nepříjemným pnutím, suchostí nebo záděrkami či praskáním. Kůži také pomáhá od svědění, hojí i popraskanou nebo odlupující se pokožku a chrání před vnějšími vlivy prostředí.

2DERM barierový krém Transparent od For Life & Madaga je český profesionální dermo-kosmetický přípravek na francouzských základech. Krém je vhodné aplikovat 1-3x denně dle potřeby jemným vmasírováním na postižené místo. Ideální je na obličej jako denní nebo noční krém a díky jeho transparentnosti, kdy nijak nebarví ani nezanechává skvrny na oblečení, jej lze aplikovat i na tělo. Přesvědčte se, že i problematická pokožka může být krásná a zdravá!

Otázka: Jak se jmenuje přípravek z řady 2Derm, který je určen k ošetření větších míst suché kůže?

  1. 2Derm REHA
  2. 2Derm LOTIO
  3. 2Derm Duobase

www.2derm.com

www.forlifemadaga.com

Správnou odpověď nám napište ZDE do 15.2.2023

Do předmětu zprávy napište „2Derm“.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář