Soutěžte o novinku Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN

Kromě v názvu obsaženého synefrinu z pomerančovníku hořkého, který podporuje metabolismus tuků, obsahuje nový doplněk stravy značky Liftea i řadu dalších účinných přírodních látek, které vás ve vašem úsilí o štíhlejší siluetu podpoří. Patří k nim dobře známý bromelain, přírodní enzym s příznivým vlivem na trávení, který se vyskytuje ve stopce ananasu. Nechybí ani garcinia cambogia a acai berry – antioxidant, který navíc příznivě působí na oběhový a trávicí systém.

Někdy je při hubnutí potřeba dodat tělu energii, proto v novince nechybí guarana, která přispívá k potlačení únavy, a zelený čaj s vysokým obsahem polyfenolu, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a přirozenému odbourávání tuku a kontrole normální hladiny cholestrerolu a glukózy v krvi.

Právě díky této kombinaci přírodních látek podporuje doplněk stravy Liftea Štíhlá linie SYNEFRIN úbytek hmotnosti a správné trávení i metabolismus tuků. Přispívá také k navození pocitu sytosti a zmírnění pocitu hladu.  Může vás tak doprovázet na cestě k udržení štíhlé linie.

ODPOVĚZTE NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU A 2 Z VÁS VYHRAJÍ DOPLNĚK STRAVY LIFTEA ŠTÍHLÁ LINIE SYNEFRIN

Soutěžní otázka: Jak se nazývá přírodní enzym, který se nachází ve stopce ananasu?

Správnou odpověď nám napište ZDE do 25.9.2017.

Do předmětu zprávy napište „Hubnutí“.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář