Trápí vás vši? Navštivte Vší kliniku.

Veš hlavová známá pod názvem dětská, způsobuje stres, znechucení a rozpaky milionům rodičů, jejichž děti získají tento bezkřídlí hmyz každý rok do své hlavičky nejčastěji od 4-11 let. Nyní díky otevření nové pobočky Vší kliniky, se rodiče dětí v Praze a okolí již nebudou muset starat o likvidaci vší sami, ale mají velmi silného pomocníka.

Lice Clinics of CR – Praha provádí screening, určení úrovně zavšivení a 3 druhy ošetření pro klienty s výskytem vši. Personál kliniky je certifikovaný na použití zdravotnického přístroje AirAllé, schváleného FDA, který zahubí vši a dokonce i hnidy s použitím “jen” ohřátého vzduchu. Toto ošetření je stejně účinné na tzv. Super vši, tedy vši s vyvinutou rezistencí na chemické látky (pesticidy).

Majitelka licence na Vší kliniky v ČR Iveta Pecháčková říká: ”Rozhodla jsem se pro tento druh podnikání po zkušenostech s pravidelným získáváním vší u mého syna. Vyzkoušeli jsme všechny přípravky, které byly dostupné na českém trhu, výsledky nebyly nikdy dobré, jediné funkční bylo ruční vyčesávání, na kterém jsme trávili spoustu času a za několik týdnů opět. Hledala jsem v klinických studiích něco účinného a jednorázového. Narazila jsem na studii s přístrojem AirAllé a měla jasno.” A dodává: ”Po komunikaci s některými klinikami z této celosvětové sítě jsme začali jednat o získání licence. Otevření první kliniky v Praze je realitou od 19.4.2017 ”. Ošetření trvá kolem 90 minut podle délky a druhu vlasů. Výsledky jsou tak jisté a na šetření dává klinika záruku 14 dní, pokud jsou všichni členové rodiny prohlédnuti.

AUDIO rozhovor: Šárka Málková si povídala s majitelkou Vší kliniky u nás a i první ve  východní Evropě Ivetou Pecháčkovou.

 

www.vsiklinika.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář