AV DENTAL – skvělá péče pro váš chrup

Prevence je základ péče o zdraví každého z nás a to se týká i péče o chrup. Pokud něco rádi a často odkládáme, je to návštěva zubního lékaře. Ale pečovat o své zuby a dásně bychom měli, i když se nám zrovna nechce. První krokem je vybrat si správné stomatologické pracoviště a nechat si poradit od odborníků.

 

Kompletní spektrum stomatologické péče poskytuje například soukromá zubní ordinace AV dental, která se stará o pacienty všech věkových skupin od dětí až po seniory. Nabízí nejen klasické ošetření, ale také zubní protetiku, implantáty a stomatochirurgii. O pacienty pečují tři zubní lékaři, dentální hygienistka a zdravotní sestry. Pracoviště rovněž spolupracuje s několika zkušenými anesteziology, takže nabízí i ošetření chrupu v celkové anestezi. AV dental založil MUDr. Aleš Váňa v listopadu 2007 a dosud na tomto pracovišti ošetřili více než čtyři tisíce pacientů. Nejmladšímu pacientovi byl pouhý rok a půl, nejstaršímu 85 let.

 

„Základem naší péče je prevence, včetně důkladné dentální hygieny, a individuální a maximálně šetrný přístup,“ uvedl dnes MUDr. Aleš Váňa, vedoucí lékař stomatologického centra AV dental v Praze a dodal: „Pokud ale pacient potřebuje nějaký stomatologický zákrok, nemusí se ničeho obávat. Nabízíme analgosedaci a díky spolupráci s kvalitními anesteziology také možnost stomatologického ošetření v celkové anestezi.“ To, že odkládání problémů nic neřeší, ale naopak situaci je zkomplikuje, platí dvojnásob o zásadnějších zákrocích. „Například po vytržení zubu je vhodné implantát zavést pacientovi maximálně do dvou až tří měsíců, jinak dochází ke změnám kostí a léčba se komplikuje a prodražuje,“ řekl MUDr. Váňa.

 

Každé zubařské křeslo v AV dental je vybaveno vlastním stomatologickým mikroskopem značky Zeiss, takže všechny zákroky jsou velmi přesné. Samozřejmostí jsou i rentgeny a další vybavení. Jako teprve druhá soukromá ordinace v České republice je AV dental vybavena speciálním stomatologickým CT od předního výrobce firmy Gendex. Počítačová tomografie (CT) umožňuje scanovat chrup pacienta ve 3D. Třetí rozměr je velmi důležitý zejména v implantologii, protože na rozdíl od 2D je schopen odhalit například záněty na kořenových kanálcích nebo nabídnout vhodné část čelisti k odběru kostní tkáně či místo pro zavedení implantátu. Výhodou je, že na rozdíl od velkých CT přístrojů, jimiž jsou vybaveny hlavně nemocnice, je pro vyšetření nezbytná podstatně menší dávka rentgenového záření. CT slouží také ke zpětné kontrole léčby, zejména implantátů po několika měsících od zákroku.

 

Ve stomatochirurgii ordinace poskytuje široké spektrum služeb od klasického trhání zubů přes resekce kořenového hrotu, chirurgické zákroky při léčbě parodontózy, doplnění kostní hmoty do čelistí a mnoho dalšího, včetně implantátů. Implantát je sice finančně náročnější, ale je to řešení trvalé a pro klienta velmi pohodlné, ať už potřebuje po úrazu doplnit jeden čivíce zubů. Na rozdíl o můstku, kdy je třeba zbrousit často zcela zdravé tkáně sousedících zubů, se díky implantátu ošetřuje jen postižené místo. AV dental pracuje s implantáty renomovaného švýcarského výrobce a úspěšnost implantačních zákroků je až 98%.

 

Předností pracoviště je také jazyková vybavenost lékařů – jsou schopni se postarat o pacienty mluvící anglicky, německy nebo francouzsky. AV dental svým pacientům nabízí špičkovou péči za odpovídající ceny. Podrobnější informace včetně poradny pro pacienty naleznete na www.avdental.cz.

 

 

komerční sdělení

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář