Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha

Váháte, zda podstoupit laserovou operaci očí? Potřebujete více informací? Navštivte Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha.

Refrakční Centrum Praha, sídlící v samotném srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí, nabízí kvalitní oftalmologickou péči nejen zájemcům o laserové operace očí, ale všem, kdo se chtějí dobře starat o svůj zrak. Jedinečnou příležitostí dozvědět se vše potřebné o metodách laserových operací, včetně individuálního posouzení konkrétní dioptrické vady a návrhu nejvhodnějšího řešení, je Den otevřených dveří, který Refrakční Centrum Praha pořádá v pátek 5. října. Čas od 8:30 do 15:30 je vyhrazen ke konzultacím se zdejšími odborníky, kteří rádi odpovědí na každou otázku týkající se této problematiky, zkonzultují možnost odstranění dioptrické vady pomocí implantace nitroočních čoček nebo poradí s aplikací čoček kontaktních. Orientační vyšetření zároveň určí vhodnost či nevhodnost provedení laserové operace. Pro klienty, kteří se rozhodnou tento zákrok podstoupit do 3 měsíců, je připravena sleva v celkové výši 6 000 Kč.

 

O Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha bývá každoročně velký zájem, takže je vhodné účast předem telefonicky potvrdit na číslech 224505161-3 nebo na e-mailu rcp@seznam.cz, kde je případně možné domluvit i náhradní termín.

 

Více informací najdete na www.refrakcnicentrum.cz.

REFRAKČNÍ CENTRUM PRAHA s. r. o.
Olivová 948/6, 110 00 Praha 1
Tel: +420 224 505 161-4, Fax: +420 224 505 160
Email: rcp@seznam.cz, laser@refrakcnicentrum.cz

Text a foto: 2Media.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář