Řešení horních cest dýchacích

Podzimní plískanice, mlhavá rána a první mrazíky přijdou vždy ruku v ruce s  nachlazením, rýmou a nepříjemnou bolestí v krku.

Již od října 2016 máte možnost zakoupit revoluční doplněk stravy proti zánětu horních cest dýchacích a bolesti v krku v síti lékáren po celé České republice.

Nový přípravek vyrobený speciální technologií z bakteriálních kmenů, které se nejčastěji podílejí na vzniku zánětů horních cest dýchacích, vám umožní nemoci preventivně předejít, popřípadě vám zajistí lehký průběh nepříjemného onemocnění.

Jde o potravinový doplněk ve formě speciálních tablet rychle rozpustných v ústech. Tento inovovaný přípravek obsahuje navíc novou bakteriální složku, která vytváří účinný léčivý koktejl  (lyzát) ze 4 vyselektovaných bakteriálních kmenů s prokázanými imunostimulačními vlastnostmi.

„Dnešní moderní technologie umožňují provádět kultivaci v jiných podmínkách s komplikovanějšími postupy, než tomu bylo na konci 80. let 20. století, kdy byl první preparát nesoucí podobné  složení vyvinut. Předchůdce nového Lyzodolu obsahoval lyzáty pouze ze tří komponent, inovace spočívá v lýze i poslední bakteriální složky, která má kruciální imunomodulační vliv na podporu lidského imunitního systému,“ říká majitel a kvalifikovaná osoba MB PHARMA s.r.o.  RNDr. Marek Moša, PhD.

Společnost MB PHARMA s. r. o. je soukromá česká firma, jejíž historie se datuje od roku 1998. Současná činnost společnosti zahrnuje výzkum, vývoj a výrobu v oblasti moderních biotechnologií imuno-biologického typu v režimu GMP.

AUDIO: Řešení horních cest dýchacích přináší rozpustná tableta v ústech, k tomu se vyjadřují doktror Marek Moša a Petr Zach.

komerční sdělení

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář