Co nejblíže mateřskému mléku je nyní nový Sunar Premium

„V dnešní společnosti bývá stále častěji kladen větší důraz na správnou a zdravou dětskou výživu. Rodiče chtějí dát svým dětem to nejlepší a nejkvalitnější. Výrobci se snaží nabídnout stravu, která svým složením odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům v oblasti kojenecké a dětské mléčné výživy,“ říká RNDr. Pavel Suchánek, specialista na výživu.

 

AUDIO: O mléčném tuku v kojenecké výživě si s námi povídal RNDr. Pavel Suchánek, specialista na výživu

 

Sunar premium je správnou volbou pro maminky, které chtějí dát svým dětem to nejlepší. Kojenecká mléčná výživa značky Sunar jako jediná v ČR obsahuje mléčný tuk, který je i v mateřském mléce. Podle vzoru mateřského mléka Sunar premium obsahuje vedle mléčného tuku také vitaminy a minerální látky, prebiotika GOS, beta-palmitát a nukleotidy. Dále Sunar premium obsahuje významné
nenasycené mastné kyseliny DHA a ARA, které jsou přirozenou součástí mateřského mléka, a měly by být dle doporučení odborníků v dostatečném množství přijímány stravou. Normální vývoj imunitního systému dítětepodporují vitamíny A, C a D, přirozený vývoj mozku železo acelkové
pohodlí dítěte beta-palmitát, který je významnou složkou mléčného tuku a přispívá k měkčí konzistenci stolice. Sunar premium má zároveň díky obsahu mléčného tuku lahodnou, přirozeně mléčnou chuť a děti ho budou milovat.

 

„Sunar si získal mou důvěru, protože jsem na něm sama vyrostla. Jsem ráda, že je tady teď Sunar premium, se kterým jsem moc spokojená, a který mému Jankovi navíc velmi chutná,“ komentuje novou prémiovou řadu Sunar premium Bára Špotáková.

 

AUDIO: O malém Jankovi i o sportu si s námi povídala Bára Špotáková.

 

Sunar premium je k dostání od března 2014 pro 3 různé věkové kategorie za cenu 329,90 Kč/ 600 g. Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který si zamilují nejen děti, ale i jejich maminky! Nová receptura Sunar premium byla připravena ve spolupráci s odborníky z nezávislé vědecké organizace Hero Institute for Infant Nutrition. Jejím cílem je vyvíjet ty nejlepší produkty v oblasti kojenecké a dětské výživy.

 

AUDIO: O novém Sunaru a jeho složení jsme si více povídali s Lenkou Pošarovou, marketingovou ředitelkou.

 

www.sunarpremium.cz

 

Na závěr je třeba připomenout, že mateřské mléko je tou nejlepší volbou ve výživě kojenců. Doporučuje se výhradní kojení alespoň do ukončeného 6. měsíce s následným zaváděním komplementární výživy s tím, že by se mělo i nadále pokračovat s kojením. V případě, že kojení není možné, doporučuje se po konzultaci s pediatrem podávat náhradní mléčnou výživu. Mléčná výživa Sunar patří mezi potraviny pro zvláštní výživu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář