Trápí Vás opakovaně gynekologické mykózy?

Gynekologickou mykózu (známou také jako vaginální mykóza, kvasinková infekce nebo kandidóza) prodělají alespoň jednou za život tři čtvrtiny všech žen. Mnohým z nich se mykózy i po léčbě antimykotickými prostředky neustále vracejí.

 

Dobrá zpráva: na opakované mykózy pomáhá lék Wobenzym

 

V časopise Česká gynekologie vyšel článek o výsledcích podpůrné léčby opakovaných gynekologických mykóz enzymovým lékem Wobenzymem. Nejprve byly sledovány ženy, které i přes léčbu antimykotickými přípravky trpěly mykózou čtyřikrát až devětkrát za rok. Když užívaly deset týdnů Wobenzym, zůstaly celý rok dvě třetiny z nich úplně bez m ykóz a také u ostatních se počet mykóz výrazně snížil. Po uplynutí dalších tří let bylo zjištěno, že účinek enzymů nadále přetrvával a pokud tyto ženy někdy mykózou onemocněly, tak jen naprosto výjimečně. Wobenzym tedy působil i čtyři roky poté, co ho ženy začaly užívat. Jestliže Vás trápí opakované gynekologické mykózy, přidejte k dosavadní léčbě lék Wobenzym. Doporučená doba užívání 10 týdnů v dávce 2×8 tablet denně.

 

Více na www.wobenzym.cz

 

Tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Při těhotenství a v průběhu kojení vždy konzultujte užívání Wobenzymu s lékařem.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář