Vaginální suchost by neměla být tabu!

V některých životních období se ženy mohou setkat s nepříjemným pocitem vaginální suchosti. Je to velmi individuální, často se tak ale děje například po porodu, v období menopauzy anebo při onkologickém onemocnění. Tento zdravotní problém je třeba včas řešit a nebát se poradit se se svým gynekologem či lékárníkem.

Vhodným pomocníkem je vaginální gel HYDROfemin, který chrání tkáně a obnovuje přirozený fyziologický stav sliznice a je tak řešením v případě hormonálních změn ve všech fázích života ženy. Zároveň zmírňuje příznaky vaginální atrofie, tj. svědění, pálení, otok, zarudnutí, abnormální výtok, pocit napjatosti tkáně nebo diskomfortu při pohlavním styku.

Účinnými složkami přípravku jsou kyselina mléčná, která zajišťuje kyselé prostředí pochvy, a tím udržuje mikrobiální rovnováhu a zabraňuje šíření patogenních bakterií, a kyselina hyaluronová. Ta je přirozenou součástí lidského těla a v kombinaci s vlhkým sekretem vaginální sliznice vytváří ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání sliznici, urychluje proces hojení a regenerace a také stimuluje přirozené protizánětlivé procesy.

HYDROfemin je možné zakoupit v lékárně nebo internetových obchodech bez lékařského předpisu.

www.hydrofemin.cz

FB

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář