Stop plísni a zápachu – nohy jako v bavlnce

Stává se i Vám, že manžel po návratu z práce si vyzuje boty a vy hned, abyste otvírala okno a větrala? Přesto věřte, že i takový problém má řešení .

 

Unikátní český patent uveden na trh!

 

Stop plísni a zápachu – nohy jako v bavlnce

 

Společnost ALLIVICTUS uvádí na trh unikátní antibakteriální stélky do obuvi CIDETEX BASICa CIDETEX ORTHO+. Novinka CIDETEX, stélky do obuvi, jsou vyrobeny z kvalitní ovčí vlny smalým podílem viskózy. Zajímavostí je unikátní patentovaná nerozpustná biocidní složka,kterou jsou vložky napuštěny. Viry, bakterie, plísně i kvasinky jsou při nošení ve vašichbotách likvidovány. Nepříjemný zápach je potlačován a nohy jsou chráněny.

 

„Unikátním českým patentem je desinfekce, která je vyrobena na bázi jódové pryskyřice avelice účinně likviduje viry, bakterie a plísně a vytváří v botě sterilní prostředí. Funkčnost tétounikátní a bezkonkurenční stélky je především v tom, že výborně saje pot, ve kterém jsounásledně viry a bakterie likvidovány patentovanou biocidní složkou,“ vysvětluje Ing. MartinDindoš, jednatel společnosti Allivictus, která je distributorem stélek CIDETEX.

 

Stélky do obuvi CIDETEX jsou vyráběny ve dvou variantách – CIDETEX BASIC a CIDETEXORTHO+.
CIDETEX BASIC jsou vhodné pro všechny typy obuvi a pro jakoukoliv velikost obuvi, součástíobalu je šablona pro zastřižení na potřebnou velikost.

 

Stélky do bot CIDETEX ORTHO+ jsou ortopedicky tvarované. Součástí těchto antibakteriálníchstélek je ideálně tvarovaný anatomický skelet s vedením podélné klenby nožní. Jeho součástíje patní miska vybavená odpružujícím prvkem pro zmírnění nežádoucích jevů působících napatní kost chodidla. „Sami zákazníci nám potvrzují, že vlastnosti těchto stélek do obuvi jsouvynikající, snižují potivost nohou a zvyšují tepelnou izolaci. Díky ortopedickému tvarovanízaručují komfort pro všechny nositele,“ doplňuje výrobce zakázkové obuvi Michal Pavlas,který je spoluautorem unikátní stélky CIDETEX ORTHO+.

 

Vše doloženo a potvrzeno atesty a certifikáty Státního zdravotního ústavu, jak na biocidní účinnost,tak kožní snášenlivost.

 

Vložky Cidetex si můžete velice jednoduše objednat na www.allivictus.cz.

Co vložky obsahují, jak dlouho vydrží a jak o ně pečovat?… to už vysvětluje ing.Martin Dindoš

 

Záznam rozhovoru si poslechněte ZDE.

 

a obuvník Michal Pavlas

 

Záznam rozhovoru si poslechněte ZDE.

Šárka Málková, Redakce Zdraviamy.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář