Koncerty na podporu zvýšení informovanosti o rakovině prsu

V rámci již třináctého ročníku akce na podporu zvýšení informovanosti o rakovině prsu PINKTOBER™ se v říjnu pražské Hard Rock Cafe převlékne do růžové. Letos se kampaň ponese ve velkém stylu, Hard Rock Cafe totiž bude místem konání koncertů vybraných hvězd českého showbusinessu (jejich kompletní seznam najdete ve zprávě níže). Pozornost se letos soustředí na dva večery: 19. října vystoupí na pódiu Anna K a Kurtizány z 25. Avenue, aby podpořily kampaň „Chceš žít jako já?“. Petr Kolář pak 23. října zazpívá na podporu dobročinné organizace ONKO Unie. Obě instituce si kladou za cíl zlepšovat život českých pacientů s nádorovými onemocněními.

Závazek Hard Rock podporovat informovanost o rakovině prsu se v průběhu celého října promítne například i v podobě speciálních „růžových menu“, „růžových pokojů“ ve vybraných Hard Rock hotelech a v limitované edici suvenýrů podporujících řadu charitativních organizací včetně The Breast Cancer Research Foundation®, The Caron Keating Foundation a v řadě zemí světa místních dobročinných organizací bojujících proti rakovině prsu.

Akce PINKTOBER, pořádaná sítí Hard Rock, vybízí k podpoře „růžové“ i své fanoušky. Návštěvníci jsou v rámci podpory onkologických charitativních organizací zváni do pražského Hard Rock Cafe na vybrané koncerty jak velikých ikon, tak i vycházejících hvězd české rockové a popové scény. Hosté si mohou objednat ze speciální limitované edice „růžových“ koktejlů, díky kterým také přispějí na výzkum rakoviny prsu. Upozornit na sebe mohou sérií suvenýrů ve stylových odstínech růžové. Její součástí jsou trička, náramky, župany, speciální růžové povlečení, odznaky a další. Tyto suvenýry jsou v prodeji výhradně v provozovnách Hard Rock po celém světě, včetně hotelů, kasin a restaurací a také na www.hardrock.com.

Výtěžek z prodeje speciálních PINKTOBER produktů podpoří organizace The Breast Cancer Research Foundation a The Caron Keating Foundation. Ty získají 75 % z prodejní ceny každého odznaku a 15 % z ceny dalších výrobků. V loňském roce se po celém světě vybralo přes 1 milion Amerických dolarů.

V pražském Hard Rock Cafe bude podobně jako loni připravena výstava masek/artefaktů, malovaných celebritami českého hudebního showbusinessu, které se následně budou dražit na portálu aukro.cz. Veškeré výnosy z těchto koncertů a dražeb budou věnovány na podporu místních charitativních organizací, tedy programu Anny K – Chceš žít jako já a Onko Unii.

Hlavní PINKTOBER koncerty:

Co:                              Hard Rock Cafe Prague hostí PINKTOBER s Annou K a kapelou Kurtizány                                           z 25. Avenue
Kdy:                           19. října 2012
20:00 – 22:00
Kde:                           Hard Rock Cafe Prague
Dům u Rotta, Malé Náměstí 3
Praha 1, 110 00
224 229 529
Vstupné:                    250 Kč

Co:                             Hard Rock Cafe Prague hostí PINKTOBER s Petrem Kolářem
Kdy:                           23. října 2012
20:00 – 22:00
Kde:                           Hard Rock Cafe Prague
Dům u Rotta, Malé Náměstí 3
Praha 1, 110 00
224 229 529
Vstupné:                    250 Kč

Úplný program festivalu PINKTOBER v Hard Rock Cafe Prague najdete v tabulce níže. Berte prosím na vědomí, že data a časy jednotlivých vystoupení se mohou měnit. Pro ověření doporučujeme před akcí kontaktovat Hard Rock Cafe Prague.

Podrobnější informace o koncertech naleznete na www.hardrock.com/prague. Informace o akci PINKTOBER™ jsou k dispozici na www.hardrock.com.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář