Advent, Vánoce a Silvestr v Luhačovicích

V závěru roku se mohou návštěvníci Luhačovic opět těšit na do detailu připravené sváteční pobyty a bohatý kulturní program. Adventní čas můžete využít pro plně léčebný pobyt v hotelu Palace nebo si dopřát opravdový wellness ve vánočně vyzdobeném a vánoční vůní provoněném hotelu Alexandria. A budete-li chtít, napečeme za vás i cukroví. Odpočinek pak bude tou nejlepší přípravou na blížící se Vánoce.

 

Kouzlo nejkrásnějších svátků v roce v Luhačovicích objevuje každý rok stále více hostů. Proto vánoční pobyt v luxusním ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu v naší nabídce nesměl chybět. Klid, relaxace, neopakovatelná atmosféra, špičková gastronomie a služby nejvyšší kvality přece k Vánocům patří. Kromě volného vstupu do vyzdobeného wellness centra ve stylu starořímských lázní bude pobyt zahrnovat i řadu relaxačních procedur. Součástí pobytu je také každodenní kulturní program ve vyhlášeném nočním klubu s prvorepublikovou atmosférou. S naší cestovní agenturou můžete pak ještě třeba poznat jižní kout Valašska s Betlémem v Horní Lidči, Vizovickým pečivem a exkurzí v likérce R. Jelínek.

 

Pro ty z vás, kteří chtějí oslavit v Luhačovicích příchod nového roku, jsou v nabídce silvestrovské pobyty v nejširší škále ubytování v Luhačovicích. Váš pobyt můžete strávit v luxusním hotelu, vile v alpském stylu nebo útulném penzionu. Vrcholem silvestrovských pobytů bude pro všechny hosty slavnostní galavečer ve Společenském domě, během kterého bude hrát nejen taneční hudba, ale také moravská cimbálová muzika ze Strážnice. Hlavními hosty budou Heidi Janků a Michal David Revival. Večerem bude provázet televizní a rozhlasový moderátor Aleš Cibulka. Sváteční odpoledně na Nový rok zpříjemní koncert  v Kostele svaté Rodiny, kde se přestaví komorní orchestr Czech Virtuosi a varhaník Martin Jakubíček.

 

http://lazneluhacovice.cz/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář