Přírodní přípravek na podporu libida

Na našem trhu je dnes nepřeberné množství přípravků na podporu libida. Nový přírodní přípravek je inspirován čínskou medicínou a je šetrný k celému organismu. Balení obsahuje jen 1 kus, můžete jej  vyzkoušet, bez nutnosti kupovat velká a drahá balení.

Nástup účinku je do 45 minut po rozpuštění tablety v ústech. Přitom však účinkuje až při vzrušení a stimulaci, nemusíte se tedy obávat nečekaných překvapení.

SLOŽENÍ MAXXES pro muže:

Jasmínový olej
Je nesmírně ceněný již od starověkých kultur – již staří Egypťané ho užívali pro jeho afrodiziakální sílu. Má velmi zklidňující účinky a zároveň podporuje průtok krve pánevní oblastí – pomáhá s většinou sexuálních problémů včetně impotence, předčasné ejakulace či nechutenství.

Kustovnice čínská
Má velmi léčivé účinky na organismus člověka. Pro své blahodárné účinky je považována v tradiční čínské medicíně za nenahraditelný doplněk stravy. Jde o silný antioxidant, který podporuje vitalitu a sexuální potenci.

Ženšen pravý
Obsahuje účinné látky saponiny, které uvolňují v organismu existující testosteron a ten zvyšuje sexuální apetit a potenci. Používá se také jako adaptogenní prostředek ke snížení negativního vlivu stresových faktorů na organismus.

Lesklokorka lesklá
Aktivně působí imunostimulačně, antimikrobiálně, antioxidačně, antialergicky a protizánětlivě. Používá se při celkové vyčerpanosti, při psychických problémech a stresu, podporuje krvetvorbu, posiluje imunitní systém.

Cananga vonná
Zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stromu kanangy z Komorskych ostrovů. Působí antidepresivně, jako afrodiziakum a pomáhá uvolnit nervové napětí organismu.

MAXXES PŘINÁŠI ŘEŠENÍ TAKÉ PRO ŽENY

 

Jako jeden z mála podobných přípravků, má variantu vhodnou také pro ženy, navíc s plody aceroly a palmy acai.

Shrnuto a potvrzeno – jde o doplněk stravy  s kombinací bylin a květin, který byly vždy známy jako afrodiziaka  a adaptogeny. Pomáhá vyvolávat a zlepšovat erekci, prodlužuje dobu pohlavního styku a tím pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy. Nejsou po něm žádné bolesti břicha nebo hlavy. Je šetrný k celému organismu a neobsahuje žádné nežádoucí látky.

Má nástup do 45 minut po rozpuštění 1 tablety v ústech. Hned první tableta vydrží až 36 hodin. Účinkuje až při vzrušení a stimulaci.Nemusíte se obávat nečekaného překvapení

K dostání je bez lékařského předpisu – jednoduše objednáte v e-shopu na www.uspechmuze.cz

AUDIO: Přírodní přípravek Maxxes představí Jiří Novotný a za firmu Ipex Predrag Ivoševič

 

AUDIO: Přípravek pro spokojený intimní život muže a ženy doporučuje docent Jaroslav Zvěřina, sexuolog a psychiatr.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář