Zbavte se nepříjemného pocení a chloupků – a to navždy

Novinka vás zbaví pocení i chloupků v podpaží během prvního ošetření

Trápí vás koláče potu v podpaží ať je léto, nebo zima? Zpotíte se v nevhodné situaci, jako je důležitá pracovní schůzka nebo rande? Nebo už bojujete s pocením a jednou za půl roku podstoupíte aplikaci botulotoxinu do podpaží, aby vás to nějakou dobu netrápilo? Nyní je tu řešení , které vás nepříjemného pocení zbaví  trvale po jednom ošetření. Mikrovlnná energie zvládne navždy odstranit chloupky při jediném sezení.

Co znamená nástup mikrovlnné energie do estetické medicíny? Bude to podobná revoluce jako lasery či radiofrekvence? Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny jako jediné zařízení v Česku poskytuje mikrovlnné ošetření pro trvalé odstranění pocení a chloupků v podpaží. Výsledky jsou již během 1. ošetření takové, jaké nemá zatím žádná jiná technologie.

„Ošetření MiraDry je v současnosti nejlépe hodnocená estetická procedura v USA. Předběhla i botulotoxin,“ říká doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., majitel kliniky Asklepion a dodává, „ošetření mikrovlnami je skvělým řešení pro všechny, kterým proti pocení nepomáhá botulotoxin, nebo jsou alergičtí na antiperspiranty. Okamžitá jednorázová epilace podpaží je víc než příjemným bonusem.“

Mikrovlnná energie zredukuje vaše pocení v podpaží až o 82 %! To je ale pouze 1 % z celkového pocení těla, takže termoregulace dál probíhá bez problémů. MiraDry vás kromě toho během jediného ošetření navždy zbaví chloupků, což nedokáže zatím žádná jiná epilační technologie. Skoncujte s koláči potu, zápachem a holením na vždy!

Jak probíhá ošetření MiraDry?

Ošetření provádí pouze lékař. Ten vám nejprve aplikuje lokální anestezii. Následně hlavice přístroje nasaje kůži ve vašem podpaží pomocí vakua. Zároveň se spustí mikrovlnná energie v podkoží a chlazení svrchních vrstev kůže. Celý zákrok trvá 60 minut.

Pro koho je MiraDry vhodná?

Pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro ty, pro které je nekončící terapie botoxem moc nákladná, nebo pro ty, jenž jsou alergičtí na antiperspiranty.

AUDIO: Novinku vám představí docent Roman Šmucler, majitel kliniky Asklepion.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář