Podpořte zdraví svých nejbližších, darujte vánoční dárky z lékárny!

O dostatku času, klidu a prostoru při výběru vánočních dárků si letos můžete nechat jen zdát. Realitou jsou mnohdy dlouhé fronty, a to nejen před vstupem do obchodů v nákupních centrech, kde je omezený prodej, ale i před výdejnami e-shopů. Jestli se nechcete zbytečně stresovat a zároveň potěšit své milované, darujte jim dárky z lékárny. Uděláte jim radost, ale hlavně podpoříte to nejcennější, co mají – jejich zdraví!

Každý člen vaší rodiny však potřebuje něco jiného, ale pokud na to půjdete chytře, vše snadno zvládnete a budete se těšit ze společných chvil.

Pro manžela a jeho srdce

Muži a jejich přístup ke zdraví to je velké téma samo o sobě. To, co nejčastěji slyší od svých lékařů, je, že mají zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi. Koneckonců stejný problém má každý druhý dospělý Čech. Přitom nejde o žádnou banalitu, protože se jedná o rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění. S vysokou hladinou cholesterolu pak souvisí celá řada onemocnění, která mohou mít fatální následky. Proto je skvělou volbou dárek, který pomůže spolu se zdravější stravou a zvýšeným pohybem mít hladinu cholesterolu pod kontrolou. Je jím doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který obsahuje rostlinné steroly. Jejich vysokou účinnost na snížení hladiny cholesterolu prokázaly četné lékařské studie. Při užívání tohoto přípravku a zdravějším způsobu života může váš partner dosáhnout až 30% snížení hladiny cholesterolu. Přece jen dámy určitě nechcete přijít o srdce, které pro vás bije.

Pro rodiče a jejich paměť

Ještě před nedávnem sršeli energií a vitalitou. Jenže s věkem mohou obojí ztrácet a smířit se s tím není lehké pro nikoho. Pro ně, teď už možná nejen rodiče, ale i prarodiče, ale i pro vás. Lze to řešit vhodným komplexním přípravkem, jímž jsou omega-3 mastné kyseliny. Jsou pro organizmus nepostradatelné a představují jsou klíčové prvky v celé řadě procesů v lidském těle, které si je však neumí samo vyrobit. Omega-3 podporují zdraví srdce, mozku i zraku. Byl prokázán také jejich pozitivní účinek na snížení hladiny triglyceridů v krvi či krevního tlaku. Jejich ideálním zdrojem je preparát Naturevia Omega 3 One-a-Day. Jedna jeho kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více EPA a DHA oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Stačí tedy jen jedna kapsle denně a všichni si budete ještě dlouho pamatovat ty nejkrásnější společné okamžiky.

Pro děti a jejich imunitu

Zapomenout určitě nesmíte ani na ty nejmenší. U nich byste se měli hlavně zaměřit na jejich obranyschopnost, kterou je potřeba posílit. Takže kvalitní probiotika přijdou vhod. Pořídit jim můžete cucavé Naturevia Laktobacílky, jež obsahují 1,2 miliardy pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou tělu vlastní, a proto je organismus lépe přijímá. Působí naráz v tenkém i tlustém střevě. Díky speciální úpravě jsou velmi odolné proti žaludečním šťávám a teplotě. Plně aktivní bakterie se z ochranných vrstev uvolní až ve střevech, kde plní svoji důležitou funkci. Navíc pastilky mají příjemnou třešňovou chuť. Starostlivé maminky jistě ocení fakt, že přípravek je bez jakýchkoli barviv. Imunitu a zažívání vašeho dítka posílíte natolik, že si na něj nějaký bacil hned tak nepřijde. A přesně to si jistě přejete, abyste se u vánočního stromečku ve zdraví všichni sešli i příští rok.

 

 

Zdroj: www.naturevia.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář