Rehabilitační klinika Malvazinky zvyšuje komfort péče

Rehabilitační klinika Malvazinky otevírá nový pavilon rehabilitační medicíny. Kromě šedesáti nejmodernějších nových lůžek nabídne pacientům nové kvalitní přístroje pro fyzioterapii či vysoce komfortní zázemí s programy individuální péče. K dispozici zde jsou i specializované ambulance, a to ortopedická a rehabilitační. Stavba Pavilonu D trvala deset měsíců.

„Díky otevření nového pavilonu jsme schopni nabídnout pacientům podstatně vyšší komfort péče. Nový pavilon je vybaven v souladu s posledními evropskými trendy v oboru rehabilitace, výjimkou tak zde nejsou velmi kvalitní elektricky polohovatelná lůžka či moderně vybavené fitness centrum. K tomu, aby se u nás pacienti cílili co nejpohodlněji, pak přispívá také klidné prostředí a možnost využít multimediální zázemí v podobě internetu, televize, rádia nebo komunikace prostřednictvím Skype,“ uvedla Dagmar Dvořáková, manažerka komunikace společnosti Mediterra, provozovatele kliniky.

Nový pavilon Kliniky Malvazinky nabízí:
·         2 rehabilitační stanice evropského stylu
·         30 moderně vybavených pokojů
·         60 elektricky polohovatelných lůžek
·         moderně vybavené fitness centrum určené pro cvičení pacientů
·         zázemí pro individuální fyzioterapie a skupinová cvičení

S otevřením nového pavilonu mohou pacienti Kliniky Malvazinky nově využít programy individuální péče. Jejich součástí jsou nejen nejrůznější formy léčebných terapií, ale také mnohem vyšší komfort při hospitalizaci. Pacienti mají možnost zakoupit si občerstvení k lůžku, mít na pokoji k dispozici lednici, vybírat si z menu 3 jídel či zvolit si dvoulůžkový nebo jednolůžkový pokoj. K dispozici je
i pokojový servis v podobě dodávání denního tisku či čerstvého ovoce. „První pacienti, kteří měli možnost nové prostředí vyzkoušet, jsou s Pavilonem D velmi spokojeni,“ dodala Dagmar Dvořáková.
Za rok 2012 obsloužila Rehabilitační klinika Malvazinky ambulantně téměř 50 000 pacientů. Počet hospitalizovaných pacientů se v loňském roce vyšplhal na 3 423.

Nová ortopedická ambulance

 

O Rehabilitační klinice Malvazinky
Rehabilitační klinika Malvazinky je unikátní léčebně – rehabilitační zařízení. Soustředí se nejen na intenzivní poúrazovou péči, ale i na prevenci nejrůznějších onemocnění pohybového aparátu, především páteře. Poskytuje specializované služby nejen v oblasti sportovní medicíny, ale věnuje se také nejrůznějším programům pro zlepšení kondice. Klinika disponuje ortopedickou jednotkou, která se zaměřuje na široké spektrum operačních zákroků, včetně totálních endoprotéz kolenních a kyčelních kloubů. Rehabilitační klinika Malvazinky je tak vyhledávána českými i zahraničními pacienty.  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář