Soutěž: Vyspěte se do růžova a zatočte s únavou

Podzim s sebou nese sychravé počasí a také pocit, že se vám nechce nic jiného, než spát. Za okny vládne mlha a déšť, soustředit se na práci a úkoly není zrovna lehké. K tomu se přidává únava a nechuť cokoliv dělat. Nepropadejte splínu a soutěžte s námi o balíčky doplňků stravy Swiss proti únavě a pro dobrý spánek. 

Zklidnění a kvalitní spánek

Pokud vám chybí energie, tak není nad vydatný a kvalitní spánek. K tomu vám pomohou bylinky. Ty z vás sejmou napětí, uklidní vaše rozjitřené nervy a pomohou usnout. Možná jste také vyzkoušeli různé přírodní přípravky a ony nezabraly. Neztrácejte naději. Zkuste účinnou kombinaci extra silných extraktů z kozlíku lékařského, chmele otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské, kterou najdete v osvědčeném přípravku Swiss Sleepnox Forte, který je nenávykový a zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Podzimní depka nebude mít šanci

K vydatnému spánku je dobré přidat i něco pro zlepšení nálady. Právě magnesium je nepostradatelné pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Takže zapomeňte na podzimní „depky“ a naordinujte si hořčík. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Swiss Magnesium “1“, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Navíc balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce. 

Chcete-li tedy udělat něco pro své zdraví, spánek a nervy, soutěžte s námi o balíček přírodních doplňků stravy Swiss  Natural.

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Swiss Natural, který obsahuje Swiss Magnesium „1“ a Swiss Sleepnox Forte. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč.

Soutěžní otázka:

Jaké nesou latinské označení bylinky obsažené v přípravku Swiss Sleepnox Forte?

  1. Valeriaza medicinalis, Humulus tupulus, Passifauna incartana, Melissa medicinalis
  2. Valeriana arborescens, Humulus lupilus, Passiflora arcansis, Melissa arborescens
  3. Valeriana officinalis, Humulus lupulus, Passiflora incarnata, Melissa officinalis

Nápovědu najdete ZDE

Správnou odpověď nám napište ZDE do 16.11.2017.

Do předmětu zprávy napište „Swiss Sleepnox Forte“.

GRATULUJEME výhercům: Jana Lorencová – Rožnov pod Radhoštěm, Květa Kicošová – Brno, Markéta Holcová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář