S příchodem miminka Vás začala bolet záda? Pořiďte si termovak Mazel

Každého z nás čas od času bolí záda. Dá se říci, že bolesti páteře jsou jakousi civilizační chorobou. Zejména my maminky se v podstatě nezastavíme a asi ani nejde spočítat, kolikrát za den své miminko či větší děťátko zvedneme. Přenášíme je sem a tam, neustále se natahujeme, a zanedlouho to naše záda nevydrží. Dostaví se ostrá bolest, se kterou normálně fungovat nelze. Řešíte stejný problém, kdy vás s příchodem miminka začala bolet záda? Obvykle pomáhá cvičení a protahování, jenže nemáte čas, chuť ani sílu? Přesto můžete snadno a pohodlně bolest omezit, či ji odstranit úplně. Stačí si pořídit termovak Mazel.

 

Co je termovak Mazel?

 

Termovak Mazel je termofor, nebo-li také nahřívací polštářek, který se vkládá do mikrovlnné trouby na dobu přibližně 3-6 minut. Obsahuje 100% přírodní granule, které se během této doby zahřejí na příjemnou teplotu. Stačí polštářek přiložit na bolavé místo, nechat jej působit a relaxovat. Příjemné teplo, které vydává, přibližně po dobu 50 minut svaly krásně prohřejí a uvolní do hloubky. Využít jej lze také jako chladivý zábal, pokud se vloží do mikroténového sáčku do mrazničky.

Nahřívací polštář Mazel je ryze český výrobek. Má vlastní ochranou známku a PUV 8663-98. Disponuje dvěma povlaky, které zaručují, že se obsah polštářku nevysype. Svrchní povlak je zhotoven ze 100% bavlny kanafas, která nabízí krásné barvy a vzory. Výhodou je, že jej lze sundat a vyprat.

 

Na co termovak Mazel pomáhá?

 

Tento malý rehabilitační polštář má pozitivní dopad na naše zdraví. Pomáhá zmírnit řadu zdravotních problémů a utiší bolest. Pokud vás trápí bolest páteře, můžete si polštář přiložit na všechny obratle podél celé páteře, krční nebo bederní páteř, mezi lopatkami, kamkoliv potřebujete. Lze jej přiložit na bolavé místo nebo si na něj rovnou lehnout. Ucítíte příjemné teplo, které bude postupně intenzitu zvyšovat. Ve svalech se sníží napětí, stanou se pružnější a poddajnější a bolest ustoupí. Na závěr vás může třeba partner namasírovat a budete se cítit mnohem lépe.  

Termovak Mazel nenachází uplatnění pouze na bolesti páteře a uvolnění svalového napětí. Využití je mnohem širší. Pomáhá při žaludečních křečích a bolestech břicha. Jako maminka jste jistě několikrát řešila problém, kdy vaše miminko bolelo bříško. Právě na „prdíky“ je Mazel rovněž velice vhodný. Můžete si jím prohřát ledviny a studené nohy. Pokud máte během menstruace bolesti, zkuste si Mazla přiložit na podbřišek. Dokáže uvolnit usazenou rýmu a usnadnit vykašlávání, proto jej využijete při nachlazení. Jelikož lze tento polštářek také zchladit, jako zchlazený uleví od bolesti hlavy nebo zubů. Doporučuje se přikládat na popáleniny nebo pohmožděniny a zmírní otoky.

Nahřát, přiložit, relaxovat….pořád dokola, vždy, když budete chtít. Použití termovaku Mazel je velmi snadné a účinné. Poskytne vám příjemné objetí a jistě se stane nepostradatelným členem vaší rodiny. Nahřívací polštářky Mazel jsou k dostání v e-shopu www.superdiskont.cz za cenu od 499 Kč. Svého Mazla si zde vybere každá z vás.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář