Vyhrajte speciální White Concept Anti-pigment sérum od české kosmetiky For Life & Madaga

Zbavte se nepříjemných pigmentových skvrn zcela snadno, bezbolestně a neinvazivně, a to za pomoci novinky od české kosmetiky For Life & Madaga. Ta totiž právě v těch dnech představila svoji novou řadu WHITE CONCEPT zaměřenou právě na osoby trpící pigmentovými skvrnami. Díky unikátnímu složení produktů tak umožňuje zákazníkům zbavit se nevzhledných skvrn snadno, a hlavně bez nutnosti jakéhokoli zákroku a rizika.

Pokud i vy patříte mezi osoby bojující právě s tímto problémem, máte u vás nyní šanci vyhrát novinku White Concept Anti-pigment sérum. A co vám přípravek nabízí?

NOVINKA – WHITE CONCEPT ANTI-PIGMENT SÉRUM

Koncentrovaný fluidní přípravek s vyšším obsahem aktivních složek. Nepůsobí jen povrchově, ale potlačuje nadměrnou tvorbu melaninu přímo v pigmentových buňkách, čímž dochází k postupnému zesvětlení pokožky. Obsahuje Tego Cosmo, stabilizovaný derivát vitamínu C, vitamín B a extrakt z aloe vera, které pleti společně zajistí postupnou redukci pigmentových skvrn i celkové zesvětlení pleti. Ideální aplikace je na vyčištěnou pokožku ráno a večer nanesením malého množství přípravku. Doporučeno je také přes den sérum překrýt make-upem nebo přímo dalším přípravkem řady, krémem White Concept Anti-pigment.

Víte, že?

Redukce a odstranění pigmentových skvrn je dlouhodobou záležitostí, proto je nutné v péči vytrvat a pravidelně přípravek používat po dobu čtyř až osmi týdnů, případně kúru opakovat.

Boj s pigmentovými skvrnami za pomoci nové řady For Life & Madaga White Concept je jedinou bezrizikovou variantou. Pigmentové skvrny lze totiž jinak odstranit jen za pomoci AHA kyselin, tedy jakýmsi naleptáním vrchní vrstvy pokožky a toto ošetření může navíc provádět jen kvalifikovaný odborník formou ambulantní péče. Další možností je pak užití laserových paprsků, což rovněž vyžaduje zvýšenou disciplínu pacienta i delší dobu na rekonvalescenci pokožky a jedná se už opět o invazivní zákrok.

Soutěžní otázka: S jakou další kožní problematikou přípravky For Life & Madaga pomáhají?

  1. S hojením jizev po operacích
  2. Se zmírněním bradavic a kožních výrůstků
  3. S lupénkou, ekzémy a hypercitlivou pokožkou

Správnou odpověď nám napište ZDE do 15.6.2018.

Do předmětu zprávy napište „White Concept Anti-pigment sérum“.

GRATULUJEME výhercům: Kateřina Chmátalová – Liberec, Věra Bielková – Plzeň, Petra Kluzáková – Soběslav

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář