Nový pomocník pro snižování nadváhy a obezity

Proč někteří lidé snadno zhubnou a další věčně zápasí s dietami, cviky a výsledek žádný? Neexistuje  bohužel žádná pilulka, která by přes noc v obézním těle rozpustila nadbytečný tuk.  Snižování hmotnosti je totiž běh na dlouhou trať. Stále odborníci opakují….upravte příjem a výdej energie, hlídejte svůj jídelníček, jezte pravidelně a několikrát denně, nepřejídejte se, mějte vůli a motivaci, zapojte pohyb….. rozumný člověk s nadbytečnými kily se asi nezřekne nabízené pomoci.

Se sestavením individuálního programu pomůže odborník. Strava musí obsahovat ve správném poměru všechny základní živiny- bílkoviny, sacharidy a tuky – + minerální látky, stopové prvky a vitamíny. Princip zdravého talíře vypadá asi takto – čtvrtina bílkovin, čtvrtina sacharidů a polovina zeleniny.Jak na to? …program Sebekoučink na webu Stobklub vám pomůže poskládat jídelníček správně tak, aby nebyl hlad a zdravě se hublo. Zeptala jsem  se /nebo Šárka M.se ptá/ MUDr.Ing.Terezy Hodycové, lektorky STOBu/jaká jsou největší úskalí během hubnutí, správně hubneme? Proč jsme často z toho unaveni a stresovaní. Který zvolit postup, abychom neměli hlad, dát příklad správného talíře….jaký je rozdíl mezi klasickým smaženým řízkem a pečenými kuřecími prsy?/

Další varianta se nabízí a to v podobě pomocníka, který je po ruce – v každodenním životě. Přípravek Obesimed Forte totiž pomáhá  bez hladovění a stresu hubnout. Je ve formě speciálních kapslí, které obsahují unikátní směs vysoce viskozních sacharidů. Užívají se půl hodiny před jídlem a zapíjejí se větším množstvím vody. V žaludku až stonásobně zvětší svůj objem a vzniklá nabobtnalá vláknina se smísí s jídlem. To způsobí nasycení i při malých porcích jídla, ale i zpomalí proces trávení a zamezí výkyvům hladiny cukru v krvi, upraví se prý i cholesterol v krvi.

Přípravek je vhodný pro osoby s nadváhou a obezitou, které mají obtíže s dodržováním redukčníhojídelníčku, trpí často pocitem hladu nebo se po jídle necítí syti, nebo jsou závislí na sladkém.Účinek přípravku je ověřen klinickými studiemi.

První zkušenosti u nás s novým přípravkem vyzkoušeli pacienti obezitologické ambulance VFN pod vedením primáře MUDr. Petra Suchardy. / rozhovůrek…dosud léky nevhodné? A proč? Jak se lék bere, za jak dlouho účinkuje, nenastane po léčbě jojo efekt…nadýmá?/.

Přípravek dokonce zlepšuje vyprazdňování. Neobsahuje alergeny. Užívá se od 18 let 3 x denně 2 kapsle…více informací na www.obesimedforte.cz

Šárka Málková, Redakce Zdraviamy.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář